Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ki tölti egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tölti egyedül a valentin napot?

Figyelt kérdés
Valahogy sose szerettem igazán ezt a napot, kicsit olyan mint a szilveszter, mintha kötelező lenne boldog lenni :)

2013. febr. 12. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egyedül töltöm, pedig van barátom. Egyikünk sem tartja fontosnak ezt a napot, és más napok a héten alkalmasabbak a találkozásra. :D
2013. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is...:D
2013. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én azért átugrok a pasimhoz összehozni vmit.. ;) Na nem gyereket, de sztem nagyon kellemesen fogjuk eltölteni az időt.. :) Attól függetlenül mi se nagyon tartjuk fontosnak, csak ha már megtehetjük, miért ne lennénk együtt, nem?

18/L

2013. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom, úgyhogy egyedül töltöm, de nem tervezem, hogy mély apátiába zuhanok. Bááár, ki tudja. Akár még az is lehet, hogy sírva zabálom majd tonnaszám a csokit egy romantikus filmen. 21/l
2013. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is utálom ezt a napot! xd

a párok miért csak ezen a napon szeressék egymást?? O.o

2013. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát nekem a valentin nap is ugyan olyan mint a többi nap :D holnap is csak egy szokásos csütörtöki napom lesz.:( ...
2013. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, nemszeretem ezt a napot...(főleg, hogy egyik kapcsolatom sem érte meg...vagy előtte, vagy utána értek véget/kezdődtek...).

Igaz, hogy a pároknak teljesen mindegy milyen nap van, ugyanúgy szeretik egymást, és bármelyik napon/találkozáskor kedveskedhetnek egymásnak valamivel...de hát ez van, átvettük külföldről.

Egyedül töltöm amúgy, hiszen megint előtte, nem rég ért véget egy kapcsolatom. (ez már "profizmus" :/) Remélem szomorkodni nem fogok, majd valamivel elterelődik a figyelmem, és eltelik a nap.

Másnap pedig szülinapom, szóval talán úgyis jobb kedvre derülök/derítenek. :)

2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Bogesz:) ***** válasza:

Igen..én is kezdem úgy érezni hogy ez a nap a pároknak tök átlagos, ellenben aki egyedül van azt eléggé eltudja szomorítani...:// tök kitoláás..:((

16/L

2013. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én utálom a szilvesztert a karácsonyt és a valentin napot is! ezek az év legrosszabb napjai ... 17/L de lehet hogy velem van a baj?!:O
2013. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

en pont ma megyek magyarorszagra igy csak 1 orat tolthetek vele

de nekunk ez olyan mint a tobbi

2013. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!