Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ki tölti egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki tölti egyedül a valentin napot?

Figyelt kérdés
Valahogy sose szerettem igazán ezt a napot, kicsit olyan mint a szilveszter, mintha kötelező lenne boldog lenni :)

2013. febr. 12. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha utalod a karacsonyt akkor valoszinuleg nem egy nagyon kereszteny ember vagy.. A karacsony nem arrol szol h örüjjé hanem arról h megszületett az aki megváltotta a világot.

Amugy a szilveszterrel semmi bajom bar nem szoktuk tuldramatizalni.

Valentin-nap? Nézzük. Felkelek, dögálmos vagyok, irány a suli, tömeg a buszon, nincs hely állni kell, uncsi sulis nap, délután ki a hóesésbe széchenyi térre, látom a fiut akibe szerelmes vagyok, sajnálom magam, énekkar, estére hazaérek, tanulok 10ig lefexem és alszom-.-

Nekem nem több ennél a Valentin-nap (bár bevallom reggelente azért mindíg úgy ébredek hogy háátha ma történik valami. De az egész csak egy nagy csalódás.

Semmi értelem.

Hülye aki kitalálta.

2013. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem hülyeség .. én a karácsony szilveszter valentinnap utálóvagyok.. és hahó ébredj már fel ha nem teszel érte hogy történjen valami akkor mit vársz??:O
2013. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én egyedül töltöttem, de bár ez lett volna a legnagyobb bajom!
2013. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én itthon töltöttem és köszönöm szépen, jól megvagyok, nem is viselt meg annyira ez a Valentin-nap.
2014. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!