Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám ellensúlyozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ellensúlyozni a nők számára nem vonzó kisfiús külső, testbeli adottságaimat?

Figyelt kérdés
Pechemre felnőtt létemre, aki nem ismer az egy középsulis 16 év körüli kisfiúnak gondol és így érhető, ha a legtöbb felnőtt nő nem is tud férfiként nézni rám és élből lekoptat nem érez vonzalmat. Sajnos eddig csak 13-15 éves kislányok tudtak vonzódni hozzám, nekik én aranyos, cuki, helyes fiú vagyok, persze ott sem jövök be mindenkinek, mert már ebben a korosztályban is van, aki igazi magas, nagy testű, szőrös férfire vágyik, szóval nem valami jók az esélyeim a lányoknál nőknél pusztán a genetiaki adottságaim miatt, amin változtatni sem tudok, extrém ektomorf vagyok alkatra is, aztán még magas sem lettem, ez is csak tovább fokozza fiatalságomat, kisfiússágomat. Jellemre sem vagyok egy alfahím, inkább kedves, csendes, komolynak tűnő, elmélkedős srác vagyok. Nem szoktam kislányokra nyomulni, általában maguktól tallnak meg facebookon és kők kezdeményeznek, de volt olyan 15 éves lány, aki azt hitte hülyéskedem, amikor írtam a koromat és nem hitte el, hogy annyi vagyok amennyi és amúgy is mindneki fiatalabbnak néz általában 16-nak legtöbben, sok helyen személyit kérnek. Utálok ilyen kisfiús lenni, leginkább az zavar, hogy nem vagyok magas és nagy tömegű, férfias testű, mert akkor tudnának szerintem leginkább vonzódni a nők hozzám így csak a kislányoknak jvöök be, ott is a piciknek. Buliban is nyomultk már rám 13-14 éves kislány, de a formásabb,nőiesebb lányok észre sem vesznek vagy lekoptatnak sajnos. Nőni már nem fogk, hízni meg nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen, anyagilag nem állok úgy, hogy megtehessem a tömegnövelő étrendes kondizást, pedig talán ez segíthetne csak egyedül. Én arra lennék kíváncsi, hogy mégis ilyen külső adottságokkal lehetn-e olyan 18-22 év körüli nőt talláni, aki mégis tudna vonzódni hozzám vagy mégis csak próbáljak valami nagyon jól fizető állást találni(bár ez manapság nem könnyű), amiből futja több tízezernyi forintba kerülő tömegnövelős életmódra?

2013. febr. 13. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Növessz borostát. Kondizni meg nem muszáj, lehet otthon is izmokat növelni szerintem.
2013. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Edzés, domináns testbeszéd és kiállás, megfelelő öltözködés, aktív életmód (ami fokozza a tesztoszterontermelést).


Ajánlom ezt a blogot, vannak rajta hülyeségek, de bőven ad hasznos tanácsokat:

[link]

2013. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de rám úgymond tapadnak a lányok, igaz én magas, kék szemű vagyok és elég jó kiállású is, de bárhová megyek elkérik a személyim, mert sem az arcomon nem látszik a korom, sőt borostám sincs. Próbálj férfiasan öltözködni, kicsit lazább, ruhákban, vagy törekedj a nyakkendő-ing kombóra, nekem az mindig beválik.. :) Ja és próbálj olyan helyen ismerkedni, ahol feltételeznek egy alap, érettebb gondolkodást, pl én az egyetemen szoktam. :) Kicsit dominánsabb, férfiasabb stílus sem árt.

F/19

2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem olyan drága a tömegnövelő étrend, egy hard gainernek 2x annyi mint a normál étrend, nekem kb 1,5x annyi, nem eszek csokit meg ilyeneket csak rendes kaját ami kicsit drágább, máris ki van egyenlítve a dolog. +hozzá jönnek a tápkiegek. Am jó neked hogy buknaka 14-15 évesek. Én férfiasabb vagyok de nincs annyi lehetőség...
2013. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!