Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta azt hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt hogy majd hívlak, de közben meg mégsem hívott?

Figyelt kérdés

A randin nagyon jó volt minden, megbeszéltük hogy majd hova megyünk a következő alkalommal. Elkísért a buszig, megvárta hogy felszálljak rá. Felhívott később, hogy hazaértem-e rendben, mondta hogy nagyon jól érezte magát. Azt is mondta hogy majd kereslek. De nem hívott azóta sem. Miért?

Átvert?


Én hülye meg még vissza is kérdeztem, hogy "Akkor majd hívni fogsz?"


2013. febr. 13. 19:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

És nekem az a másik rejtély, hogy ha valaki szemmel láthatólag minden szempontból nagyon jól érezte magát Veled, akkor hogy jön ki abból, hogy nem akar többet látni. Itt a bibi.


Amúgy meg írásban rá lehet kérdezni, hogy nem akar-e többet látni, azért tűnt-e el. Nekem erre volt példa, hogy helyeslő válasz jött. Legalább tudod, hogy nem számíthatsz rá többet.

2013. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"mit érnék vele? Azt mondaná hogy "Nahát ennyire nagy hatással voltam rád?" és inkább taszító lenne, hogy rátapadok + dobnék az egoján. Nálam is inkább ellenkezőjét váltaná ki, ha valaki emiatt pattogna nekem."


Hogyhogy mi érnél vele?

Bizonyosságot szerezhetnél.

Gondolkodj el, hogy a saját mitérésed címszavával miért nem a saját lehetséges nyereségeddel foglalkozol, miért az ő érzéseivel. Miért nem a sajátoddal?

Mit számít, hogy őbenne mi történik? Nem az a lényeg, hogy Neked könnyebb legyen? Az ő érzéseit veszed a magadé elé? Ez baki!

2013. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy tényleg olyan volt, mint aki tényleg jól érezte magát velem, meg olyan dolgokat is mondott/csinált stb.

Úgy jöttem el a randiról, hogy "Na igen, nyeregben vagyok, tuti bejövök neki" mert tényleg olyan volt. Azt éreztem hogy na végre egy normális pasi, erre most meg el van veszve...

2013. febr. 14. 18:00
 14/27 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is többször volt ilyen, és én sem értem, én is csak találgathatok, pedig én Nálad már idősebb vagyok. Olvastam jópár könyvet, ami olyan lelki defekteket ír le, amik ide vezethetnek. Ilyenkor sül ki, hogy egy velem hasonszőrűnek tűnő lény mintha egy másik fajhoz tartozna, mert csak olyan idegen, alantas lelki folyamatok mentén jöhet ki ez az eredmény, amit még megérteni sem tudok.
2013. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Megkaptam a mailedet. Nem reagáltál neki az üzenetre?

Süsd meg, akkor amiatt nem keres!:)

Ha egy fiú a neki szükséges mértékű biztatást nem kapja meg, nem keres!:)

2013. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Gondban van a megszervezéssel. Talán túl nagy dolgot találtatok ki, és nem tudja megoldani. Szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2013. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Okoska! Ha úgy gondolja, hogy ő fizeti a pizzát és nincs pénze???? :D:D
2013. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha ennyire le van beszélve, megkérdezném, hogy és kitalálta-e már a helyet, illetve ki-ki alapon szeretné-e, mert ha igen, akkor Te is beszállnál a helykiválasztásba, mert Neked nincs pénzed akármelyikre.... nnaaa???:)
2013. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ennyi. Nem kezdeményezőkész, Rád hagyja a dolgot.
2013. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
És szerinted nekem kellene megint? Már olyan kellemetlen...Nem igaz hogy nem tud egy nyamvadt üzenetet írni.
2013. febr. 14. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!