Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta azt hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt hogy majd hívlak, de közben meg mégsem hívott?

Figyelt kérdés

A randin nagyon jó volt minden, megbeszéltük hogy majd hova megyünk a következő alkalommal. Elkísért a buszig, megvárta hogy felszálljak rá. Felhívott később, hogy hazaértem-e rendben, mondta hogy nagyon jól érezte magát. Azt is mondta hogy majd kereslek. De nem hívott azóta sem. Miért?

Átvert?


Én hülye meg még vissza is kérdeztem, hogy "Akkor majd hívni fogsz?"


2013. febr. 13. 19:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki yilen, simán meg is kérheted, hoyg vegyen el és csináljatok 3 gyereket és tartson el. Ő meg csak bólint rá.:) Ahogy nézem, több férj lett így megfogva a környezetemben, olyan "macho" tipusok, akiktől én hiába vártam a Te módodon a kezdeményezést vagy reagálást... sehogy se jöttem rá, hogy egyszerűen meg kell őket kérni arra, amit csak szeretnék!... Mert igen, nekem se arra volt legfőképp igényem, hogy az a dolog meglegyen, hanem arra, hogy AZÉRT legyen meg, mert ők vágynak rá annyira, hogy tesznek is érte.
2013. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Csak én félek a visszautasítástól. Hogy félre értettem valamit és mégsem érdeklem. Meg van az a mondás hogy "Egy nő ne fusson a férfi után" és én ehhez próbálom magam tartani. Sőt már így is nagy dolog volt tőlem, hogy egyáltalán felvettem vele a kapcsolatot. Kétszer. Nem hogy még harmadszorra is...
2013. febr. 14. 23:24
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát így van ez. De sok olyan fiú van, akinek nem olyan fontos az ügy, meg úgy általában egy kapcsolat, hogy tegyen is érte valamit. Nőben is van ilyen. Elvannak otthon egyedül, ha akarnak tőlük valamit, akkor menjenek utánuk, és kunyerálják el.
2013. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hát pedig ez így nem túl jó dolog...


De 5 nap telt el ha jól számoltam, várok mondjuk hétfőig (akkor már 1 hét is elmúlik) és lehet akkor írok neki hogy "Elvesztél vagy mi?" mondjuk ezzel is azt sugallom hogy meg vagyok sértődve, de jó lenne tisztázni. Csak tényleg az hogy sok közös ismerősünk van, kellemetlenül jön ki ha majd elmondja nekik hogy mennyire tapadós vagyok, vagy sértődékeny vagy mi...

2013. febr. 14. 23:31
 25/27 anonim ***** válasza:
Azt is teheted, hogy egyszerűen eldöntöd, hogy ez Neked nem felel meg. És közlöd vele, hogy ez nem felel meg Neked. Esetleg kérdezd ki az okokról előbb, utána közöld vele. Ha ő természetéből adódóan ilyen, és nem egy konkrét oka volt a hallgatásának, egyszerűen küldd el, hogy nem megfelelő partner Neked evvel a habitussal...
2013. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát olyanokat mondott nekem, hogy az előző barátnőjével is azért mentek szét, mert kevés időt tudott ráfordítani. Hogy alig találkoztak, a lány meg mindig mondogatta hogy jó lenne találkozni meg ilyesmi, de ő nem igényelte-e vagy kedve nem volt, vagy tényleg kevés ideje volt-e azt nem tudom. Szóval úgy veszem észre ő nem igazán szereti ha rá telepednek. De tényleg tudom hogy sok elfoglaltsága van, meg mindig álmos meg ilyesmi. De úgy gondolom el is felejtette hogy mit ígért, hogy még találkozunk.
2013. febr. 14. 23:41
 27/27 A kérdező kommentje:
De egyébként mit gondolsz arról az üzenetről amit elküldtem? Vagyis hogy szerinted ő mit gondolhat? Vagy gondolhatott mikor elküldte?
2013. febr. 14. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!