Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Akkor is fizetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akkor is fizetitek a lánynak a kaját/innivalót az első randin, ha nem akartok vele másodikat?

Figyelt kérdés
Vagy akkor nem költötök rá pénzt, ha nem akartok vele több találkozást? Akkor fizesse a sajátját? :D
2013. febr. 13. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
igen :) ez sztem alap ha már elhivtad randizni akkor érezze jól magát
2013. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát mindegy hogy akarsz-e még vele találkozni. Hát ez nem jó hír :D :(
2013. febr. 13. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg alap hogy egyenrangúak a felek. Nem fogok.elhalmozni senkit első randin. Ezalatt értsd: szívesen meghívom egy italra, kávéra fagyira bármire hasonló árfekvésben, de nem fogok több ezret rákölteni egy találka kedvéért. Nehogy már ezzel fofjam meg..

20F

2013. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
* fogjam.
2013. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első randinak szerintem is elég egy kávé, vagy egy fagyizás, ilyesmi. Ennyit azért megér, ha elhívtad randira, pár százacska nem a világ és nem a pénzed miatt akar majd ismét találkozni. Aztán ha akarsz tőle több randit, akkor a másodikon lehet valami több.
2013. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Miért nem jó hír? komolyan ennyire sóher vagy?:) ha már elhívtad randira,és ő igent mondott,szerintem ez alap. Az 5-ös példáját meg ne kövesd,az egy féreg.
2013. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Randin alapvetően a férfi fizet!


A nő meg időnként viszonozza az otthonában vacsival, édességgel, és a költségek így kb. ugyanannyi mindkét félről...


Első randin bőven elég pont emiatt elmenni fagyizni, vagy beülni egy üdítőre, kávéra valahová, nem kell rögtön étteremmel kezdeni!


Komolyan hátast dobok attól, hogy mostanában felesben megy... mi még anno úgy tanultuk, amennyiben a nő (is) fizet, a pénzt étteremben diszkréten kell átadni az asztal alatt, hogy a férfit ne hozzuk kellemetlen helyzetbe! Ugyanis a számlát a pincér neki viszi!

2013. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jaj nem, nem vagyok sóher :D

Én a lány vagyok :D


Azért kérdeztem mert elhívott engem kajálni. Ő fizetett. Na nem költött rám sokat, kb 400 ft volt, bár én nem vártam el tőle hogy ő fizessen még mondtam is hogy nem kell hogy fizesse de ragaszkodott hozzá. Amúgyis csak arról volt szó, hogy elmegyünk beszélgetni, csak mikor mondta hogy ő fizet, akkor esett le hogy ez randi.


De mióta történt ez az eset nem jelentkezett. Pedig reménykedtem benne hogy ha már meghívott, hátha akar még találkozni.

2013. febr. 13. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Én akkor sem perkálok, ha álmaim asszonyáról van szó, nem még akkor ha többé nem akarom látni.

Ez egy befektetés és, ha látom, hogy veszteséges, akkor felesleges pénz ölni belé, mert nekem sem az égből hajigálják a 20 ezreseket.

De vissza is kérdezhetnék: csajok, ti akkor is elfogadjátok, hogy a srác fizessen, ha tudjátok, hogy nem akarok második randit?

2013. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"De vissza is kérdezhetnék: csajok, ti akkor is elfogadjátok, hogy a srác fizessen, ha tudjátok, hogy nem akarok második randit?"


Igen! Fájdalomdíj, amiért fölöslegesen rabolta az időmet...


Mint korábban írtam, első randin elég egy üdítő, vagy kávé... de mindig a férfi fizet!


Az se érdekel, ha csak egy utcai büfésnél fizet egy kávét, és utána, ha eljön, én 1.500-ért sütöm meg álmai sütijét... nem az értéken van a hangsúly, hanem az elven!


Már régóta foglalt vagyok... de anno, ha egy pasi az első randin nem fizetett, akkor nem volt második randi, ez ennyire egyszerű! Ha nincs pénze, akkor ne hívjon el olyan helyre, ahol fizetni kell! Akkor hívjon el sétálni egy parkba, vagy egy vízpartra... hozzon otthonról egy liter teát, abból is lehet szuper randi.

2013. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!