Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlag pasi vagyok, de a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasi vagyok, de a szép csajokra vágyakozom. Lehetek így boldog valaha?

Figyelt kérdés

Azt, hogy "átlag pasi", az adottságaimra értem. Amit hatalmamban áll (öltözködés, frizura, stb), azt megteszem, hogy jól nézzek ki, de olyan sose leszek, mint az ilyen tökéletes arcú, filmbe illő pasik.

De nem akarom beérni olyan csajjal, akit én magam csak átlagosnak látok.. Egyszerűen tudom mit érzek, ha egy szép, vonzó nőt látok, és ez nincs meg, ha egy számomra szexuálisan semleges valakiről van szó.

Az sem célom, hogy halomra szedjem fel az ilyen nőket, de ha már rendes kapcsolatra megyek, azt olyannal akarom, aki tényleg tetszik.

Lehetek így boldog, vagy hiú ábrándokat dédelgetek?


2013. febr. 18. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Válassz:


- szép csaj kell, tök mindegy milyen hülye belül,

- vagy jó egy átlagos, nem a külső a fontos, mert múlandó. Ráadásul így több is a választék, hogy egy normálisat kifogasz.


Ha felnősz megérted miről beszélek.

2013. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindent a külső. Ráadásul az tényleg múlandó.. egy szép, de üresfejű nővel szívesen mutatkoznál társaságban? Sztem nem.. nah, akkor másra mire lenne jó? csak arra, nem ?


Keress egy normális lányt.

2013. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
átlag faszik többnyire átlag csajokat tudnak kifogni, sajnos ez a tendencia...ne várd a csodát, inkább gyere össze egy olyasvalakivel, akivel jól kijössz hosszútávon is
2013. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok a buta sztereotípia. Egy nő nem lehet egyszerre kívül is és belül is szép? Kár is lenne példákat sorolni, hisz tudjuk, itt a gyk-n mindenki szép, meg szépnek tartott. Ettől még ez a két állítás együtt is megállja a helyét.
2013. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Első: Nem, üresfejűt nem szeretnék.. Olyan jelentkező akadna, de mint írtam, nekem kapcsolat kell, és tudom, hogy nem tudnám elviselni a személyiségét.

Igazából nem várok el többet, mint amennyit én nyújtok: legyen legalább átlagos testalkata, hozza ki magából a legtöbbet, legyen igényes, szeresse a szexet, és üssön meg olyan értelmi szintet, hogy tudjunk beszélgetni.

Nem bombázót akarok feltétlenül, de olyat, aki legalábbis "csinos".

2013. febr. 18. 11:02
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

"szeresse a szexet"


Ez mért annyira fontos?

2013. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan pár, akivel az ember egy hullámhosszon van. És nem biztos hogy olyanban fogod megtalálni mint amilyet leírtál.
2013. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez simán teljesíthető. Az átlag nő ha odafigyel magára, úgy öltözik-haj-smink stb., mindenképp csinosnak mondható, ha nem is szépnek. Viszont van egy jó hírem: ha megszereted, szépnek fogod látni.;)


Egyébként hány éves vagy, hogyan öltözködsz és hogyan-hol ismerkedsz ?

2013. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Komolyan nem azért kérdeztem rá, hogy mért fontos a szex szeretete egy lánynál, hanem komolyan érdekelne. Mi van akkor, ha kifogsz egy olyan mély érzésű, házias, családcentrikus kedves, aranyos lányt, aki nem dohányzik, nem jár el szórakozóhelyekre, inkább színházba, étterembe megy el? Lehet megkapod tőle azt a törődést és azokat a tulajdonságokat, amik a legfontosabbak a mai világban, de nem a szex a lényeg nála. Nagy baj lenne?
2013. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elvileg egy párkapcsolat három alappillére közül a szex az egyik. Ha az nincs meg, vagy nem megfelelő, labilissá válik a kapcsolat.
2013. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!