Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén, minenféle kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, minenféle kamu szöveg nélkül! Van értelme egy genetikai adottság (magasság, tömeg, arc) alapján kisfiúnak kinéző felnőtt férfinek próbálkoznia korabeli 18-22 év körüli lányoknál?

Figyelt kérdés
Hiszen ez kb. olyan, mint amikor egy 12 éves kisfiú bepróbálkozik egy igazi 25 éves nőnél. Nyílván esélytelen, hogy valaha is vonzalmat érezzen egy nő egy kisfiú iránt, így vagyok én is, nem viccelek, 15 évesnek szoktak nézni, de a mai 13 éves fiúk egy része is nagyobb tömegű és magasságú, így manapság elég nagy hátrányban vagyok a csajoknál, de mivel vén vagyok, pedofil lennék, ha nyomulnék 13-15 éves kislányokra és már ő közöttük is sokan úgy néznek ki, mint egy igazi érett felnőtt nő, így nekem lassan már nem maradnak más lányok csak a 10-12 évesek, de mivel nem vagyok pedofil és normális kapcsolatra vágyom, így esélytelen, hogy olyan lányt találjak, aki a kisfiús testi adottságaim ellenére is tudna valós szexuális vonzalmat érezni irántam. Lehet nekem már csak a prostizás marad?

2013. febr. 21. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze,miért ne lenne! Hajrá,kicsit több önbizalom,aztán ugyis lesz valaki!
2013. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk,de nálam nem csak ez a gond,hanem a pofaberendezés is...Tehát ha idősebbnek is néznék ki és vastagabb is volnék, se valószínű h kellenék bárkinek is.
2013. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Soha az életben nem fogjátok megérteni... De azért na még egyszer: Azzal van a baj, amit itt is láthatunk, hogy írod írod a magyarázatod a problémára, de nem hogy azt írnád, hogy sz@r a személyiséged (ami persze köszönhető a testi adottságaid kielemzésének és hogy állandóan ezen kattogsz.... de akkor is). Meg még lehet sportolni is. Ámen.
2013. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, olvasd el a 624 387 pontosan ugyanilyen szövegű kérdésedet, ott hátha megtalálod a választ.

ui.: Ilyen személyiséggel senkinél ne próbálkozz!

2013. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
A magasságodon kívül mindenen lehet változtatni! A testeden dolgozhatsz, menj el kondizni, hogy legyen valami férfias formád, nem kell szétgyúrni az agyad, de megfelelő étrend és edzés mellett még életemben nem láttam olyan embert, akinek ne alakult volna át a teste! Persze nem lesz focipálya nagyságú hátad, de izmot attól még tudsz növeszteni. Az arcvonásaidon ugye nem lehet változtatni, de egy más frizura, esetleg borosta is sokat változtathat az emberen. Egyébként vannak lányok, akiknek tipikusan a kisfiús srácok jönnek be, vannak olyan lányok, akiknek az alacsonyabb fiúk... Egyébként nem is kell változtatnod magadon,simán lehet így is barátnőd, csak nem nyavajogni kéne! Egyszer menj végig egy forgalmasabb utcán , le fogsz döbbenni, hogy mennyi meglepő pár van:D
2013. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kisfiús férfiakat. Eleve engem is mindig legalább 5 évvel fiatalabbnak néznek, így nem nézne ki hülyén:D bár ha a kisfiús arc mellé kisfiús viselkedés is tartozik, akkor hagynám a francba.
2013. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kisfiús és alacsony srácok tényleg csak a kislányoknak tetszenek. Viszont van köztük is, aki jóval idősebbnek néz ki, és 14 év felett már legálisan dughatóak. Ha komoly kapcsolatra nem is, de 1-2 alkalomra bevállalhatsz közülük párat.
2013. febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem, nincs értelme. Te egy selejtes, genetikai hulladék vagy, akit senki sem fog szeretni.

Ezt akartad hallani, nem?

És ne mert magad férfinek nevezni.

2013. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha te magas lennél és férfias se kapnál nőt ilyen életfelfogással-hisztivel.
2013. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aki csak lehurrogni tud annak fogalma sincs milyen érzés egy kisfiú testében szenvedni felnőttként úgy, hogy tudod anők sosem fognak vonzódni hozzád a kislányokhoz meg nem nyúlhatsz és amúgy is ők is nagyon felszínesek én meg nem érzem magam, olyan hű, de helyes fiúnak. Amúgy is normális kapcsolara vágyom és nem szeretnék kislányok bébiszittere lenni.
2013. febr. 21. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!