Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbi problémák gátolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi problémák gátolnak meg az ismerkedésben. Te hogyan oldanád meg őket?

Figyelt kérdés

Külső: Kellene kondiznom, a frizurámmal kapcsolatban hoolywoodi színészek képeiről próbálok ihletet meríteni, de kell rajta javítani, kellenek új ruhák, sőt egy egész ruhatár.


Belső: Önbizalomhiány, depresszió, rossz hozzáállás, gyenge jellem, töketlenség, visszautasítástól való félelem.


Szociális helyzet: Nem voltam soha társasági ember, persze jártam el bulikba, barátaim vannak, de kevés, soha nem voltam népszerű, a menő csávók nem fogadtak be, nem lett belőlem alfahím, csendes, visszahúzódó vagyok.


Pénz: Nincs munkám szóval a külsőhöz szükséges változásokra nem telik, úgy tűnik, hogy ebben az országban nem igazán van jövő, szóval nem fogok valami sokat keresni, ez maga után vonja, hogy nem leszek "jó parti", mert se lakás, se kocsi, se drága lóf.szok, stb.


Nagyjából ennyi jutott eszembe. Ja és a szüzességem meg ULTRA MEGA GÁZ!!! 25 éves vagyok. Ennyi a sztori. Néhány dolgon talán tudok változtatni csak azt nem tudom, hogy elég lesz-e.


2013. febr. 23. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Sportolni a világon legegyszerűbb.Az megold 2 kérdést is.A külsőt,belsőt.

A fegyencedzéshez nem kell költekezni.A saját testsúlyoddal dolgozol ott ahol akarsz.

Munkát keresgélj

2013. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Külső - kifogás #1, anélkül is megy sok embernek a csajozás; turkáló vagy ebay olcsó, onnan szerezhetsz ruhákat, egy egyedi stílus fontosabb, mint a márkás cuccok


Belső - rendszeres olvasás, ajánlom Tony Robbins könyveit; célok kitűzése, célfüzet készítése


Szociális helyzet - sok gyakorlás, olvasás (ajánlom Mystery-től a Revelationst vagy az RSD cég videóit Youtube-on)


Pénz - csórón is lehet csajozni, persze ezen is érdemes dolgozni, de önmagában ez is csak kifogás


Szüzesség - a legnagyobb kifogás, nincs a homlokodra írva, amúgy sem számít semmit, egy kitalált fogalom; max. tapasztalatlan vagy egy kicsit az életnek ezen a területén, ettől még nem vagy rosszabb ember

2013. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul látod a helyzetet. Az egyetlen problémád az, hogy másokhoz hasonlítod magad, nem önmagadat adod, hanem népszerű, "menő" embereket akarsz utánozni. 13-14 éves korban ez még oké, amikor a kamaszok még keresik a saját stílusukat és bálványoznak pl. hírességeket, de egy 25 éves férfinál már nagyon gáz. Ilyen hozzáállással ne is várd el, hogy bárki is önmagadért szeressen.

23/l

2013. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért akarod rendbe hozni magad, hogy barátnőd legyen? Szerintem inkább csak simán szedd össze magad, már ha annyira fontos, a barátnő meg majd jön utána, ha már lesz lehetőséged arra koncentrálni. Előtted áll az élet, és azt csinálsz vele, amit csak akarsz, de komolyan. Most befoltozgatni ezeket a lyukakat, hogy legyen egy csajod, aki szintén problémás, aki kidob, vagy kidobod te, aki mellett lekötöd magad, hogy 45 évesen rájöjj, hogy nem ezzel kellett volna foglalkoznod annyi éven át. Szerintem gondold át ezt a dolgot egy kicsit alaposabban, és ne azért változtass, hogy legyen egy csajod, hanem azért, hogy legyen egy kerek életed.
2013. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25 vagy. A helyedben, úgy elhúznék Magyarországról, mint a huzat. Ezzel megoldódna talán a depresszió (a környezetváltozás jót tenne), a rossz anyagi helyzet (pénzt keresnél és többet, mint itthon tudnál, bármihez is értesz) és az önbizalomhiány, azzal ha sikerülne talpra állnod.

A szüzességről: és akkor mi van?

Ez a nő például 29 évesen szűz:

[link]

2013. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!