Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék egy barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy barátnőt, de sajnos egy kicsit izgulós, szégyenlős alkat vagyok. Van olyan lány akinek tetszek de nem merek felé lépni, mert nem tudom hogy mi lesz. Mit tegyek? Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát erre csak azt tudom mondani hogy fatökű vagy , figy ha én tudnám valakiről hogy tetszek neki, és ő is tetszik nekem, akkor nem sokat cicóznék, valamikor"véletlen" összefutnék vele az tuti és "lezsíroznám":D
2009. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? Sajnos csak azt tudom mondani, hogy a sült galamb nem repül a szájába senkinek. Ha ráadásul tudod is a lányról, hogy tetszel neki, akkor nyugodtan léphetnél. Igazából nincs mitől félned. Ha tetszel a lánynak, nyilván örömmel venné, ha elhívnád valahová. És hogy mi lesz? :) Találkozgattok, és ha szimpatikusak vagytok egymásnak továbbra is, folytatódik az ismerkedés. És minden esélye megvan egy szép párkapcsolatnak. Ha pedig kiderül, hogy mégsem illetek össze, akkor is legalább adtatok egymásnak egy esélyt.
2009. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkozz a lánnyal és kérdezd meg,hogy van-e kedve sétálni,fagyizni,inni valamit,moziba menni,(válassz)és ha van kedve,akkor nyert ügyed van.
2009. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmad pedig sajnos csak úgy lesz több, ha elkezded valahol. Beszélgess lányokkal, akár ismerős lányokkal is először semleges dolgokról. Aztán ha ilyen helyzetekben feloldódsz, beszélgethetsz ismeretlen lányokkal is. Ha már magabiztos vagy, akár ismerkedési céllal is. Az is jó, ha először csak kis lépéseket teszel. De kell lépéseket tenni. Mert ha nem jutsz előre, nem lesz kis sikerélményed sem, és akkor az önbizalmad sem fog nőni. Egyébként pedig vedd számba a jó tulajdonságaidat, és azokat erősítsd magadban. Soha ne gondold el előre, hogy vissza is utasíthatnak, mindennek poziítvan indulj neki. És akkor sem dől össze a világ, ha néhányszor elutaítanak. Valószínűleg úgysem találkozol akkor többet azzal a lánnyal. Rengeteg lány jár a földön, és hidd el, sok akad köztük, akiknek tetszenél. Csak rájuk kell találni, és merni kell megtenni a kis kezdő lépéseket. hajrá! L/21
2009. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!