Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok. Fiúval képzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Fiúval képzelem az életemet, de most vhogy egy lányra vágyok, miért érzek így? (többi lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Nem volt még barátom,sem úgy bnőm. Viszont én egy férfival képzelem az életem meg vannak srácok akik tetszenek viszont mostanában inkább a lányokat nézem meg, úgy mond több lány tetszik mint fiú.Néha így érzek néha úgy.Levelezek egy csávóval egy ideje még nem taliztunk,de külsőre nem fog meg egyáltalán,viszont nagyon jól elbeszélgetünk. Fiúval most nem szeretnék kapcsolatot viszont lánnyal kipróbálnám,mert kíváncsi vagyok,de lehet csak tényleg kíváncsiság.

Mostanság több fiú ismerősömmel jobban elbeszélgetek mint lányokkal.Ez sem értem miért.

Néha vágyok lányra,néha fiúra..még én sem tudom hogy van ez :D


Lehet ki kéne próbálnom és akkor eldőlne a dolog..


Lányokkal hol lehet ismerkedni?

Buli(leszbi) az kizárva, mert nem vagyok bulizós( eddig csak házi bulikba voltam )elég furán venné ki magát,hogy hirtelen elmegyek Pestre buliba a szüleim tuti néznének, meg egyedül nem is mennék..


bármilyen segítség jól jön vagy csak beszélgetni :)

lányos lányok jönnek be, én is ilyen vagyok :)


2013. márc. 5. 18:10
 1/2 Pretty Ballerina ***** válasza:
Szerintem biszex vagy. De tényleg az döntené el a legjobban, ha kipróbálnád először azzal az "oldallal", ahova jobban húz a szíved. Az sok mindent megmondana. :)
2013. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kíváncsiság vagy tényleg biszex vagy :)
2013. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!