Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működik az, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik az, hogy tetszik valaki, de nincs esélyem nála, akkor arra gondolok, hogy biztos egy szemét?

Figyelt kérdés

Az osztályban egy srác, van barátnője, meg tudom, hogy nem vagyok egyáltalán az esete, de ha ránézek, akkor mindig jön az az érzés... És csak rá tudok gondolni.

De nem akarom ezt érezni.

Működik az, hogy mindig arra gondolok, hogy biztos egy nagy szemét, meg bunkó, és így meg tudom utálni, és utána már többé nem lesz az az érzés, mikor ránézek?



2013. márc. 7. 18:15
 1/3 fospuska ***** válasza:
51%
működhet,de ha ezt a módszert választod minden egyes alkalommal, ,nyomorúságos felnőttéleted lesz, az biztos.
2013. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ez hülyeség, az ilyen reménytelen szerelmekre az a legjobb gyógyir ha mindent felteszel egy lapra, megmondod neki: ha nem jött össze legalább valódi lesz az utálat és tovább birsz lépni :D
2013. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem többet segít, ha felismered, hogy ő is csak ember. Nekem a legtöbb kiábrándulás így jött létre. Rájöttem az egyszerű gyarlóságaikra, hibáikra. Nem gyűlöltem meg őket, csak az általam föléjük képzelt glóriát vertem le, ez bőven elég volt.
2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!