Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi csúnya, undorító fiúnak is sokszor vonzó barátnője, vagy is hogy lehet, hogy van egyáltalán barátnőjük és nekem miért nem jön össze, ha szerintem nem is vagyok annyira vészesen csúnya, inkább átlagos?

Figyelt kérdés
Én valamiért nem kellek a lányoknak, hiába is próbálkozom folyton lekoptatnak, talán barátkozni kéne és akkor belémszeretnének, de ha félénk, gátlásos,visszahúzódó és önbizalomhiányos vagyok és nem merek a lányokkal igazán beszélgetni sem, mert úgy érzem csak zavarnám őket, mert én csúnya fiúnak tartom magam, akkor lehetséges, hogy nem is a külsőm az igazi probléma, ami miatt nem volt még barátnőm? Hiszen, ha ennyi csúnya fiúnak van szép barátnője, az azért eléggé elgondolkoztató. o.O

2013. márc. 8. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon csúnya fiú vagy-ennyi.
2013. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
külsőnél a belső sokkal fontosabb,szerintem
2013. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki szerinted csúnya,az még lehet nagyon értékes ember.
2013. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Külső és a belső is fontos egyaránt nem kell a duma! De a kérdezővel tuti gondok vannak.
2013. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Most őszintén: ki a franc akarna egy önbizalomhiányos, önsajnáltató, állandóan nyavalygó társat maga mellé? (Lányban sem túl vonzó az ilyesmi, fiúban még kevésbé.) Te szívesen lennél olyan csajjal, akinek folyton helyre kellene pakolnod az önbizalmát, akinek esetleg még azt is meg kell mondani, hogy igyon meg egy pohár vizet, mert annyira "önállótlan"? Most lehet, hogy le fognak pontozni, de sajnos ez az igazság. Te is menekülnél az olyan emberek elől, akikből sugárzik a pesszimizmus, a gyámoltalanság. Ez olyan, mintha az áruházban azzal próbálnák hirdetni az árut, hogy törött, csorba, lement róla a zománc, lyukas, szakadt, mittudomén. Milyen reklám lenne már ez? Te vennél ilyen terméket? Ugye, hogy nem. Ugyanez megy az ismerkedésben is, nagyon leegyszerűsítve ez is csak egy "húspiac", ahol el kell adnod magad. Ha nem beszélgetsz senkivel, nem ismerteted meg velük önmagad, azaz nem tudod eladni magad. Egy-egy beszélgetéssel semmit sem veszthetsz, de először inkább az ismerősi környezetedben gyakorold a kontaktust, beszélgess olyan lányokkal, akiket már ismersz valamennyire. Ha ezt megszoktad, akkor jöhetnek az idegenek (nem az ufonauták). Dönthetsz, hogy teszel a cél érdekében valamit, vagy akár még évekig nyavalyogsz.
2013. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért van ez a félelmem és sok negatív tulajdonságom, mert folyton érzem, hogy milyen csúnya vagyok, vagyis én annak érzem magam, emiatt nincs semmi önbizallam, úgy érzem nem kellek én senkinek sem a külsőm miatt és így nincs erőm sem igaán kezdeményezni lányoknál, meg ha le is szólítanék egyet úgyis elutasítana, ahogy eddig is és nyílván a külsőm miatt, csak azt nem értem, hogy más csúnya srácoknak mégis hogyan lett baártnője, ráadásul sokszore egészen szép barátnője.
2013. márc. 8. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell beszélgetned lányokkal, fejlesztened önmagad, illetve keress valamilyen jó hobbit is. Hidd el, előbb-utóbb észre fogod venni, hogy a lányok egy része kedveli a társaságodat (nyilván nem leszel a társaság középpontja, de lesznek olyanok, akikkel jól elleszel), ami marha sokat fog dobni az önbizalmadon. Másrészt meg gyakorold a flörtölést is, pl. az osztálytársnőidnek mondd, hogy "jól áll rajtad ez a ruha", "csak most vettem észre, hogy milyen szép a szemed", ennél első körben nem is kell több. Nem fogják leharapni a fejed, nyugi, és közben te is megszokod a "tökös" stílust, szinte automatikussá válik majd az, hogy tudsz flörtölni, bókolni, amit majd más lányoknál is tudsz kamatoztatni, és idegen lányokat is meg fogsz majd merni szólítani.
2013. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

önsajnáltatás level 1.000.000.000.000.000.000

naponta száz ilyen kérdés van és mindegyikre válaszolnak legalább tízen. kicsit utánaolvastál volna, nem született volna meg ez a teljesen felesleges kérdés:/

2013. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Te belülről talány csúnyább lehetsz, mint kívülről.
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Biztos nagy a szerszámuk, vagy sok a pénzük.

Ismervén a "mai nőket" el tudom képzelni, hogy ezért.

2013. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!