Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik az első kérdések, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az első kérdések, amiket feltesztek a másiknak ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Nem szexuális jellegűekre gondolok, hanem általános, ismerkedős kérdésekre, amiket pl. egy randin tuti,hogy megkérdeztek, vagy igyekeztek kipuhatolni?
2013. márc. 8. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mekkora a szívóereje
2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mű vagy?
2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Hobbival kapcsolatos,érdeklődése,mi az amit nem szeret,meg egy kicsit úgy jobban megismerni vagy is feltérképezzni a dolgot hogy kivel is van dolgod
2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
"Ugye lányként is születtél meg"
2013. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Én mindenképpen tudni akarom a nőkhöz, a homoszexualitáshoz és a valláshoz való viszonyát. Ha nem tud róluk kulturáltan beszélni, akkor mehet a p.csába függetlenül a véleményétől. Ja, meg meg szoktam tőlük kérdezni, hogy szerintük a kenyér foglalkozik-e azzal, hogy milyen szendvicset csinálnak belőle.
2013. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez egy metafora,vagy komolyan? :)
2013. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Ha nem tud róluk kulturáltan beszélni, akkor mehet a p.csába" ez egy kicsit ambivalens. :D


köszi a válaszokat.

2013. márc. 8. 22:33
 8/22 anonim ***** válasza:

hát, szerintem olyanokat meglehet, hogy mi az, amit a szabadidejében szeret csinálni,talán ha akar róla beszélni, akkor a munkájáról is kérdezheted, hogy milyen.

mesélhettek egymásnak régi történeteket, ha meg belemelegedtek nagyon a beszélgetésbe, akkor végül is bármiről, bár, én első alkalommal a szex témát hanyagolnám...ne higgye azt, hogy téged pl az érdekel a legjobban.

2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
#5 és téged a kenyeres kérdéssel nem küldenek el a pi.csába? :D
2013. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor menjen a fenébe :) Egyszerűen csak érdekel, kiből milyen érzelmet váltanak ki ezek a dolgok. Ha egyezik a véleményünk, az jó dolog, de szeretek beszélgetni ezekről a dolgokról intelligens partnerrel függetlenül a véleményüktől. Nekem ezekből lejön minden, ami számomra egy emberben szükséges. Ez a téma keveseket hagy hidegen, éppen ezért, ha valaki ezekről beszél, általában szenvedélyesen adja el a véleményét, ami alapján sokkal hamarabb rájövök, ki milyen, mintha arról kérdezném, szeret-e olvasni. Bár a könyvekről is szívesen beszélek.

Egyébként tényleg szoktam idiótaságokat is kérdezni, érdekel mások reakciója a random hülyeségeimre :D

2013. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!