Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem bírják bevállalni egy alacsonyabb fiúval a kapcsolatot, miért hagyják, hogy más emberek meg az ostoba társadalmi elvárások miatt boldogtalanok legyenek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy több magasabb lánynak is bejöttem már, szoktak nézni is buszon, de járni nem akarnak, mert nem bírják feldolgozni, hogy a társdalom meg a sok média szenny azt hirdeti, hogy magas, nagy darabb fickóval kell járnia a lányoknak. Ez már beteges, pedig volt olyan magasabb, modell alkatú csaj, aki már zavarában mindent csinált mellettem állva a buszon. Csak egy magasabb lánnyal találkkoztam, eddig, aki simán bevállalt volna, nem zavarta különbség, 7centi volt köztünk. De a többi lány inkább csak néz, de nem merne bevállalni egy alacsonyabb fiút, meg hogy az gáz a barátnőik szerint is, de persze tudom, hogy bejövök nekik, nyalja a száját meg piszkálj a haját is mindne baja van, ha meglát, kíván és tudom, de nem lehet, mert van prá centi köztünk, szánalmas ez a mai társadalom. Engem nem zavar, hogy magasabb a lány.
2013. márc. 11. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

ne a társadalmat okold.. ez ösztön kérdése is :)


az állatok is a nagyobb, erősebb hímet választják XD

2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem azért vonzódom valakihez mert társadalmi elvárás.
2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak simán nem tudja elképzelni, hogy a hóna alá kapja a pasiját:)
2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Pedig van benne valami, itt is olykor záporoznak az ostobábbnál-ostobább kérdések, hogy "ciki-e" ha a alány magasabb, mások vajon mit gondolnak, stb. Sok a hülye, aki mások véleménye alapján akar élni. Ugyanez a korkülönbséggel: ciki, ha a fiú fiatalabb x évvel? Basszus, kit érdekel, ha két ember jól kijön egymással?
2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Valóban, sokan cikinek érzik, mások pedig egyszerűen csak férfiasabbnak találják a magasabb pasik kisugárzását és megjelenését, és jobban vonzódnak hozzájuk.
2013. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet h a buszos csajnak csak pisinie kellett?

Am alacsony fiúk abba lehet hagyni a nyavalygást, most hívtam el randira egy nálam alacsonyabb srácot, mert ő nem csinált semmit, pedig tom h bejövök neki. Van olyan lány aki tojik az "elvárásokra", csak meg kell találni. ;)

2013. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A társadalmi elvárás egy dolog, de egyszerűen nem vonzó. Egy nő nézzen fel egy férfira, szó szerint is.
2013. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na akkor íme egy korszakalkotó válasz: heee.. :DD

Szóval komolyodok..

..

folyamatban..

...

és kééész...! *-*


Na őő szóval iegn itt vagyok.. a barátom alacsonyabb és fiatalabb nálam ? problem?

Szóvalna.. csak meg kell találni a megfelelő lányt.. ;)

14/l

2013. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*igen

és az első kérdőjel '!' :D

2013. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem sem a társadalmi elvárás az oka. egyszerűen nekem nem jön be, ha egy srác kisebb nálam. lehet, hogy arcra helyes (lehet, hogy azok a lányok közt is volt, aki ezért nézett, nem?), mégsem tudok hozzá vonzódni.

azt hiszem, már írták korábban, és nálam is így van, hogy olyan ösztönös, hogy magamnál magasabb, nagyobb, erősebb férfit "választok".

2013. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!