Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy csúnya, undorító srácnak olyan szép barátnője lehet, míg nekem állítgólag aranyos, egyesek szerint helyes fiúként egy lánynál sincs esélyem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes, adonisz, rondának tartom magam és emiatt folyton egy senkinek érzem magam, főleg, ha nekem tetsző lányokkal kerülök közelségbe. Levegőt is nehéz vennem, ha például velem szemben jön egy szép lány a járdán. Aztán valamelyik nap is láttam egy párt a buszon. A srác egy ronda, szemüvegese, zsíros hajú, tokás gyerek volt és mégis tök szép, vékony barátnője volt. Ott falták egymást én meg elgondolkoztam, hogy nekem miért nincs egy csúnyácska barátnőm sem, miért utasítanak el a lányok, ha bepróbálkozom náluk, amikor mindenkivel kedves és udvarias szoktam lenni, nem a bunkó beszólogatós fiú vagyok. Eléggé visszahúzódó, csendes, félénk srác vagyok egyébként, de azért haverok segítségével csak bepróbálkozonom időnként lányoknál, persze mindig lekooptatnak végül, meg nem érzem a vonzalmat, hogy én kellenék nekik azoknál sem, akikkel lehet beszélgetni, nem bunkóznak velem. Nem értem, miért nincs olyan lány, aki tudna vonzódni hozzám és, akit viszont szerethetnék? Mi lehet a baj, ha hozzám hasonló ronda fiúknak is lehet párja manapság, sőt nem is akármilyen lányokka járnak sokszor. Én valamiért csak facebookon tetszettem egy pár lánynak, de ők nagyon messze élnek, nekem környékbeli lány kéne, de akárkinél is próbálkozom mindig lekoptat, vagyis nem tud vonzódni hozzám, sőt volt, aki ki is gúnyolt nyílvánosa a városban, olyan rosszul esett, haverom ott volt és megvédett, de akkor is fáj, egy életre megjegyeztem, hogy én ronda fiú vagyok, még, ha bizonyos lányok helyesnek tartottak is már. Pár éve még egy lány barátnője hívott magukhoz, mert tetszettem a csajok közül az egyiknek, de ez az egyetlen élő, személyes sikerem, azóta egy lány sem akar engem, csak lefelé haladok a forever alone állapot mélységes, sötét bugyraiba. Nem tudom mi történhetett, hogy nem találok azóta sem olyan lányt, akit, ha leszólítanék a városban, rám mosolyogna végre és látnám, hogy zavaban van, vagyis valahogy jelezné, hogy tetszem neki. Erre vágyom sok éve, de semmi, ha leszólítok egy lányt már tudom előre, hogy ugyanaz a forgatókönyv, közömösb vagy épp gyilkos nézés és a szokásos szöveg van barátom vagy a másik, hogy flegmázik meg bunkózik velem.
2013. márc. 12. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vagy te írod az összes ilyen kérdést, vagy nagyon sok van belőled...


Szóval: a kérdésedben ott a válasz:

"rondának tartom magam" - ennyi. Majd ha nem tartod magad rondának, és szeretni tudod önmagad, akkor mások is fognak szeretni.

2013. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És itt a válasz: " rondának tartom magam és emiatt folyton egy senkinek érzem magam, főleg, ha nekem tetsző lányokkal kerülök közelségbe"
2013. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
pont azért mert nincs önbizalmnad. Amig igy állsz magadhoz addig ne is lesz.
2013. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Píz dezsvír píz! Lehetsz akármilyen undorító ha pénzed van - minden van!
2013. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De elolvastátok, amit írtam? Ott van, hogy már rondázott le, gúnyolt ki szép lány engem, szóval nem csak kitalálom, hogy ronda vagyok. De akkor sem értem, hogy más ronda fiú hogyan tudott barátnőt szerezni, ha én tepernék egy szép lánynl engem tuti csak kigúnyolnának meg elutasítanának, ahogy eddig is történt, míg egy másik ronda gyerek meg lazán felszedi a szép lányokat is akár, hogy is van ez akkor?
2013. márc. 12. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd abba a szánalmas kérdések kiírogatásást. Kb. 2 éve vagyok az oldalra regisztrálva, de hetente 4x-5x van ez a sz*r kiírva. Azért koptat le, mert udnorító módon viselkedsz és hisztizel mint egy 5 éves, aki nem kap vattacukrot a vásáron.
2013. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*undorító
2013. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül elégséges az “éjn szíp vagyok“ önámítás. Agytörzsy prof is megpróbálta keménykedett hogy ő milyen szép meg jó csávó aztán mi lett a vége? Jól elverték!
2013. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kedves kérdsező más ronda srác azért talál barátnőt mert mondjuk jó a dumája humora stb. Attól hogy már lerondáztak nem azt jelenti senkinek ne tetszhetnél. Mindenkit utasítanak vissza, na és akkor mi van??? Jön más akinek tetszel és még ha nem is olyan vonzó a külsőd a belső értékeidbe igenis bele lehet szeretni. Figylej nekem is volt olyan randim netről hogy a srác 5 perc után kijelentette hogy bocs de élöben nem tetszem neki ugyhogy hagyjuk is. mégsem mentem dunának, pedig ez elég bunkóság szerintem, mert én azzal is leltem legalább fél órára dumálni akin az első percben láttam hogy ne lesz semmi. Nem tetszhet az ember midnnekinek, baj lenne ha igy lenne. Ahogy neked sem tetszik midnen lány a földön. Na meg olyan is volt hogy volt rendes randi utána mégsem hivott fel, de olyan is volt jó pár akinek én mondtam hogy bocs de nem Te vagy az. Ilyen az élet. De aztán midnenki megtalálja a párját. 29/N
2013. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A nem előnyös külsejű emberenél nem is a leszólítsá a megfelelő ismerkedési mód. Mert elsőre igenis számít a külső. viszont ha jó fej vagy és vannak jó belső értékeid akkor igenis kialakulhat a másik nemben, ismerősödben irántad vonzalom, érzelem. Inkább erre kéne ráállnod. Ne a külsőddel akarj hódítani hanem a belsőddel. Ehhez idő kell és ismeretség, pl társaságban lévő lányoknál ez igenis működhet ha megsimernek. Vagy az interneten keresztül, ah megismer egy lány belsőleg utána máshogy állna hozzád hidd el. De ezt ne 2 bezsélgetsé után várd.
2013. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!