Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az internetes társkeresésről? Regisztráltatok ilyen oldalakra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tiszta gáz.

Igen.

2013. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha gáz, akkor minek regisztráltál fel?
2013. márc. 16. 09:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem regisztráltam, de ismerőseim között sok ilyenről tudok. Közülük mindenki pozitív dolgokat mondott róla, habár párt senki nem talált:D De rengeteg randi összejött nekik, és nagyon dicsérték.
2013. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam meg a jelenlegi barátnőmet, aki az első is az életemben. Élőben kicsit önbizalom hiányos vagyok, neten könnyebben ráírok a lányokra.


Sose ismerhettem volna ha nem regisztrálok, és ez lett volna életem legnagyobb hibája, nagyon szeretem. Nem tudom meddig fog tartani, remélem nagyon sokáig :) Én nem is szeretném, hogy véget érjen :)

2013. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálam az egyetlen talán még járható út, mivel nagyon ronda vagyok. Szóval regisztráltam társkeresőkre, de képet nem töltöttem fel, így még azért néha van lány, aki vissza is ír, de mindegyikkel csak a képcseréig jutottam. Amint meglátták, hogy hogy nézek ki, utána eltűntek, még akkor is, ha előtte azt mondták szimpatikus vagyok. Na ja, igaz a mondás, hogy egy ronda fiúba senki sem tud beleszeretni.
2013. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én meg azon agyalok, hogy egyáltalán kipróbáljam-e az ismerkedés ezen formáját...
2013. márc. 16. 10:04
 7/18 A kérdező kommentje:
25 éves múltam és már komolyan azt gondolom, hogy a személyes ismerkedésekkel semmire nem megyek főleg, hogy a nagyvárosoktól is messze élek.:D
2013. márc. 16. 10:05
 8/18 anonim ***** válasza:

regisztráltam,de akik eddig írtak nekem,mind szexet akartak.. Szóval ezzel véget is ért a "nagy" netes ismerkedésem. Sokan mondják,hogy klassz,én se vagyok ellene,de nagyon ritka ott a tiédhez hasonló céllal regisztrált embert találni(márha komoly kapcsolatra gondolsz) Egy próbát mindenképp megér:D

16/L

2013. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon komoly kapcsolat céljából regisztrálnék fel, de attól tartok bármit írnék magamról egy kalap alá vennének a h*lyékkel.:D
2013. márc. 16. 10:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Én 8 éve vagyok regisztrált tag és már 2 párom volt onnan mindkettő komoly, tartós kapcsolat. Sajnos az oldal eléggé kritikán szinvonalon aluli lett igy letöröltem magam.
2013. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!