Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogy valaki szűz, randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy valaki szűz, randin vagy úgy általában amikor nőkkel beszélget mindenképp látszik a viselkedésén és nem is tud róla mivel még szűz?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.

Még nem is csókolóztam.

Nemrég beleszerettem egy lányba, akivel még nem is találkoztam munkahelyen kívül, nem is tudom hogy én bénáskodtam- e el, vagy eleve csak én képzeltem többet a dologba.

Amúgy nem vagyok gátlásos ember, azért visszafogott, de jó humorú, néha sajnos túl idétlen vagyok.

De ha megismertek ez elenyészik a jó beszólásaim mellett.


Mindezeket figyelembe véve, vagy ezektől függetlenül kérdezem a feltett kérdést.


2013. márc. 22. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, rá van írva a homlokára: "Szűz vagyok, menekülj!". Természetesen csak a nők látják, és semmilyen szappan nem viszi le.. :(
2013. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
vagy az számít inkább, hogy szerelmes volt- e már az ember?
2013. márc. 22. 10:55
 4/13 A kérdező kommentje:
a felnőttéválás szempontjából
2013. márc. 22. 10:56
 5/13 anonim ***** válasza:
1 szűzzel randiztam eddig. Nagyon érződött a stílusán.
2013. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen vagyok így, de nem is merek kezdeményezni egy nőnél sem. Tudom, hogy úgyis elhajtanak a francba emiatt, így nem is erőltetem, de legbelül iszonyatosan feszült vagyok.
2013. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet, hogy érződik, de szerintem pont ez a jó. Az olyan nők eltávolodnak tőled, a normálisak meg örülni fognak neked. Én legalábbis örülnék.
2013. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt szűz barátom. Amíg nem mondta, nem tűnt fel, alapvetően visszafogott, de barátságos stílusa volt. Vagy csak én vagyok rossz megfigyelő. Bár igazából nem is érdekelt, hogy szűz-e vagy sem, így nem is figyeltem ilyesmire.
2013. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni,a stílusán..meg látszik is rajta hogy feszült....
2013. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még szűz vagyok, a viselkedésemen talán senki sem mondja meg, hogy szűz vagyok, viszont olyan ronda vagyok, hogy senki sem feltételezi, hogy én valaha is voltam lánnyal. :)
2013. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!