Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk hogy ha bnőtök van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy ha bnőtök van (nagyon szeretitek őt minden oké) de hogy ha esetleg olyan adódna hogy fogná magát egy csaj és rátok mászna vagy ehhez hasonló akkor is állna a cerkátok, vagy csak akkor ha bnőtök csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is állna a cerka.

Az más kérdés,hogy mit csinálnánk...

2013. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen állna. Az ösztön nincs összhangban az érzelmekkel.

Meg kell jegyeznem, ez egy elé buta kérdés.

2013. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondta egyáltalán nem izgatná a csaj.És nem kapna az alkalmon hanem jól elküldené a csajt a francba..
2013. márc. 25. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ha "jól nézne ki" a csaj, akkor igen


viszont ez nem jelenti azt, hogy örülnénk neki és/vagy megdugnánk ott helyben

2013. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

az lehet, hogy elküldené


az is lehet, hogy nem izgatná fel abban az értelemben, hogy nem képzelne el vele szexet


a farka biztosan felállna, ha egészséges

2013. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy azt mondja 1. mert különben kiakadnál, 2. mert azt gondolja, így lenne. Na de ha vonzó lenne a csaj és beindulna a test, akkor felállna neki... Nyugi, ettől még szeret téged. :P
2013. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó de dréga vagy :) Én lennék az utolsó kül aki kiakdna
2013. márc. 25. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztönt nem lehet átverni, de én tuti nem kezdenék vele semmit. Ahhoz túl sokat szenvedtem, hogy megszerezzem a mostani barátnőmet, hogy egy éjszakás kalandért elveszítsem.
2013. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy vonzó csaj rámmászna biztosan állna a cerka rendesen. Ettől függetlenül leállítanám és negkérném hogy hagyjon engem békén mert van barátnőm és nem akarom megcsalni.
2013. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem előfordult, hogy miközben ÉN jártam egy pasival, és az ölében ültem, rámásztam, stb dolgokat műveltem, bár állt a "cerkája" rendesen, mégis hajthatatlan volt abban a kérdésben, hogy nincs szex (előtte már volt egyszer), és hogy nincs hozzá kedve.

Az oka: még az exét szerette. (hamarosan szakítottunk is)


Szóval, szerintem ha szeret téged, egyáltalán nem kell ezen izgulni. A test az test, begerjed dolgokra, de a lélek az, ami irányítja. Ha tényleg szerelmes, nem fog tudni többet csinálni sima erekciónál...

2013. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!