Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Békéljek meg a tudattal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéljek meg a tudattal, hogy nincs egy lány sem, aki képes lenne hozzám vonzódni, vagy szeretni csak, mert ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Fura mód, míg ők a külsőm miatt nem akarnak tőlem semmit sem, én a jellemük miatt ábrándultam ki belőlük. Azt tapasztalom, hogy a mai lányok önzőek, hisztisek, felszínesek, szívtelenek, istennőnek képzelik magukat és minél többször próbálkoztam az évek alatt, annál inkább csak megerősödött ez a kép róluk bennem. Nagyon kevés lány volt, akinek volt szíve, de ők meg a sunyi, alattomos, álszent csajok, akik jó kislánynak látszanak, de belül ők sem jobbak a többi lánytól. Ez is tapasztalat. Én örülnék a legjobban, ha ez másképp lenne, de emiatt már ráébredtem, hogy nem nagy veszteség, hogy nincs barátnőm, hiszen megfelelő lány nem is létezik, ellenbe a szexhiány az nagyon megvisel, meg a szeretethiány, hogy a kutya sem szeret.
2013. ápr. 3. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, most már tényleg meg kellene békülnöd vele.
2013. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tyler913 ***** válasza:
100%
Sztereotip módon gondolkodsz magadról és a női nemről is. Mégis mit vársz ezek után? Ki,mit szeressen benned, ha így látod magad és így látod a nőket?
2013. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kevésre tartod a lányokat, inkább vegyél egy kutyát, szeretethiányra.
2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Békélj meg! Jobb mintha egész életedben harcolnál ez ellen.
2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen pesszimista vagy akkor fulladj is bele. Jobb neked ott. Utálom az ilyen önsajnálatot...

Úgy tudtok nyafogni mint a kislányok akik nem kapják meg amit akarnak.

Tudod meg kell dolgozni ha akarsz valamit. És az élet gyakran kegyeleten, szar és igazságtalan.

Képzeld nem te vagy az egyetlen akit földhöz b*szott az élet! Tanulj meg fölállni. A hosszá állás és kisugárzás sokat számít.

Ha kell odamegyek és levágok neked egy akkora pofont hogy észhez térülsz és megvilágosodsz ;)

(a hozzád hasonló embereket nem támogatni kell hanem kiosztani azt észhez térnek)

2013. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén, miért jó neked, hogy 2 naponta kiraksz egy ilyen kérdést, egy csomó ember meg leolt? Nemcsak ronda vagy, hanem mazochista is.
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Ezért lehet már lassan csak Ásziában normális nőket találni, mert ott még nem halt ki a szeretet és a tisztelet. Továbbá nincsenek úgy elkényeztetve mint az itteniek. Úgy, hogy gyűjtögesd a pénzed szépen és irány Thaiföld, India, stb...
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most fogsz kapni hideget is meg meleget is kérdező :D Amúgy egyet értek veled haver XD
2013. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ázsiába csak 2 éle ember van nő meg a férfi de én még azt is nehezen különböztetem meg. Most komolyan ahol mindenki úgyan úgy néz ki nincs olyan hogy szépség.

Na jó ez túlzás volt, de némileg igaz.

2013. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem magasak az igényeid. Elfogadnál egy ilyen lányt is?? [link] ugyehogy ugye.
2013. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!