Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt az üzenetet kaptam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az üzenetet kaptam a társkeresőn, szerintem felháborító, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Idézem:

"Egy dolog nem fér a fejembe... már nagyon sokszor írtál nekem más oldalakon... de.. az a baj hogy te a mennyiségre mégy és nem a minőségre.. minek kell 100 nőnek elküldeni ugyanazt a levelet???? Még a kép nélküli profilomnak is írtál, mi értelme volt??? Ugyanúgy írtál a ronda 160 cm magas 40 éves kövér barátnőmnek is.

Mi értelme van ennek?

Látod nem lett mégsem senkid!

Mert ezzel hogy mindenkinek írogatsz a komoly nőket elriasztod!"


Ahelyett hogy normális választ adott volna, így aztán neki sem lett senkije. Ez milyen "társkereső"? Csak keresni akar, de találni nem?



2013. ápr. 6. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát talán nem egy ilyen idiótát keres mint te.:D
2013. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Minek küldöd el 100 embernek ugyanazt a levelet? Mindegy csak lyuk legyen? Látszik hogy nem arra mész hogy barátnőd legyen.
2013. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Igaza volt. Én sem bírom ezeket a "copypaste alakokat", akiknek minden mindegy, csak legyen valakije. Nem azért ír, mert 1 bizonyos valaki felkeltette az érdeklődését, hanem ír mindenkinek, akinek csak lehet, tökmindegy milyen, aztán csak összejön 1... Tehát ez a minden mindegy hozzáállás... Kinek kéne ilyen?!
2013. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
ez tetszik: kép nélküli profilja is van, honnan tudja a barátnőjének is írtál, ( ja minősíti: ronda ), de Te sem vagy piskóta, ha minden nőnek írsz, nem lesz egy sem, sajnos N
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az összes társkeresős ezt csinálja. Nem értem minek kell ilyen oldalakon fent lenni, amikor 1000+1000 esély van anélkül is kapcsolatot találni. Szerencsétleneket hülyíted te is.. nagyon komoly nő lehet ez alapján. Az meg szép dolog, hogy a saját barátnőjét háta mögött rondázza:D Ez nem felháborító, hanem nevetésges:DDDD
2013. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
valójában nem küldtem én el 100 csajnak ugyanazt, csak kb 30-40-nek egy hét alatt, de az a poén az egészben hogy azon a héten csak ez az egy csaj válaszolt, és utána se érkezett már több válasz. Számomra ez azt jelenti, hogy legalább ennyi levelet el kell küldeni ahhoz, hogy egy válasz érkezzen, de javítsatok ki ha tévedek. Átlagban is ezt tapasztalom hosszú távon, hetente küldök el ennyi üzenetet, és belátható időn belül érkezik rájuk 1-2 válasz, amik ehez hasonlóak, vagy csak szimplán elutasítóak. Ha tudnám előre hogy ki lesz az aki nem válaszol, akkor természetesen nem is vezstegetném a drága időt arra, hogy írjak neki, de mivel nem tudom előre így azt hiszem kénytelen vagyok annak is írni, ha már beregisztrált az oldalra. Sztem meg kellene fontolni a társkereső oldalaknak, hogy bevezessenek egy olyan policy-t, miszerint a kapott levelkre kötelező legyen válaszolni, ellenkező esetben kizárás járhatna az inaktivitásért. Mit szóltok ehez? Jó ötletnek tartjátok?
2013. ápr. 6. 23:21
 7/13 hyatt ***** válasza:
75%

Alapvetően társkeresőn felénk lányok felé (főleg ha jó kép van kinn) érkezik 16+/- kuvasok levél naponta. 15 évesen párkeresőztem én is (love.hun vagy melyiken már nem is emlékszem). Kb hetente kaptam egy halom levelet. A nagy része mind "kifejtős" volt... egy kis idő után már marhára nem volt kedvem akár egyet is elolvasni nem hogy válaszolgatni mindre. Aki fenn van egy ilyen oldalon és az első levéltől meg a profiloktól a bizsergést várja az el van alaposan tévedve.


Tanács: Lány figyelme fel van keltve, tisztában van a létezéseddel. Ha kreatív vagy most akkor ebből még bármi lehet. ;)

2013. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az lett belőle, hogy mérgében törölte magát az oldalról, így már nem tudok neki írni. Más társkereső oldalakon meg csak a jó ég tudja milyen néven van fent.
2013. ápr. 7. 00:12
 9/13 Marci85 válasza:

00:00


Írtad, hogy kaptál egy halom levelet. Hánnyal találkoztál élőben?

2013. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igaza van.


Pont Te vagy az, aki csak keresni akar, találni nem, hiszen 30-40 sablonüzenetet küldtél el.


Neked mindegy, ki a "társad", neki nem.

2013. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!