Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha ilyen kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha ilyen kicsi igényeim vannak külsővel szemben, akkor mégis miért nem találok olyan lányt, aki engem elfogadna a külsőm ellenére is és tudna szeretni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Brad Pitt elismerem, de nekem se sok igényeim van külsővel szemben, csak, hogy a lány ne legyen túlsúlyos, mert valamiért nem tudok vonzódni a túlsúlyos lányokhoz, talán azért, mert én is elég vékony, szálkás alkat vagyok.
2013. ápr. 8. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol keresed? Jársz társaságba? Ez a kikötés egyáltalán nem sok. biztos fogsz találni barátnőt ha amugy kedves jófej srác vagy.
2013. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásképp mondom, de lehet, hogy pont olyan a külsőd, amihez a legtöbb lány nem vonzódik. Tehát lehet, hogy nekik is csak néhány igényük van (mint neked, hogy ne legyen túlsúlyos), de te pont azokba nem tartozol bele.

Vagy ha nem, akkor valami hozzáállásbeli, vagy viselkedésbeli dolog van a háttérben, ami nem jön be nekik.

2013. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz kapcsolatot kialakítani.
2013. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért, mert a személyiséged nem vonzó. gondolom a kisugárzásod is egyenlő lehet egy darab fáéval.
2013. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincs semmilyen igényem a lány külsejére vonatkozóan, de mégsem találok senkit, mert undorító és ocsmány vagyok.
2013. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!