Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 18 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 éves koromig nem volt bnőm az azt jelenti, hogy lúzer vagyok és, hogy örökre így maradok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és még nem volt bnőm. Próbálkoztam neten, élőben, de egy lánynak se tetszettem és a buszon se, az utcán se, a suliban se meg sehol sem veszem észre, hogy érdekelnék akár 1 lányt is. Nem szeretik, ha nézem őket, úgy veszem észre. :(

2013. ápr. 13. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Egy kis anyagi ellenszolgáltatásért meg tanítalak csajozni.

Nem olyan nagy dolog,csak tudni kell ,hogy kell.

És ha így maradsz,akkor ha nem is örökre,de sokáig egyedül maradsz.

2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

NEM vagy lúzer küldj képet ha gondolod és mondok véleményt :)

20L

2013. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egy pacák 35 éves koráig szűz volt aztán összeszedte magát és csinált vagy 40 gyereket :D nem normális :D
2013. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Küldj nyugodtan képet magadról, ha gondolod bár megértem, ha nem). Szerintem egyáltalán nem gáz, ha még nem volt barátnőd. Nekem ez csak annyit jelentene, hogy felelősségteljesebb vagy, és nem feküdtél le még nyolc lánnyal. Ez jó. Ugyanennyi idős vagyok, csak lány, és még nekem sem volt barátom :)
2013. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen ez így van!
2013. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vizéli László ***** válasza:
Nem vagy attól lúzer mert nem volt 18 évesen barátnőd. A jövődre való tekintettel semmit nem jelent hogy ideáig mi volt. Nekem sem volt 18 éves koromig barátnőm. Nekem a kinézetemmel semmi gond nincs, viszont nem voltam soha nagy kaszanova, hódítsunk meg minden lányt, űzzünk sportot belőle konkrétan nem érdekelt lesz-e valakim vagy sem. A problémádra egyébként megoldás lehet egy öltözködés váltás, más hajviselet. Lehet rossz a teknikád. Ebben tanácsot meg nem lehet adni mert minden nőnek más jön be, mindenkit ugyan azzal a dumával nem lehet levenni a lábáról. De ne gondold azt hogy a későbbiekben nem lesznek sikereid, mert aki ezt állítja be neked az hazudik.
2013. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ismerek egy 20 éves srácot, aki "bombapasi". Egyszerűen tökéletes. Már régóta belé vagyok esve, meg szerintem sok másik csaj is. Mégsem volt még soha barátnője. Talán azért, mert ő is úgy gondolja, ahogyan te. Ettől még nem lúzer...sőt... :)

20/L

2013. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hat figyelj.. a baratommal 11 honapja jottunk ossze, 18 eves volt es en vagyok az elso baratnoje. minden rendben van, koztunk ez nem szamit :-)
2013. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Nekem 19 évesen lett az első (ha az ovit nem számítjuk), az első komolyabb meg 20 évesen.
2013. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért lennél lúzer?Nekem 21évesen lett az első komoly barátnőm, addig szűz voltam, szexre lett volna lehetőségem még 4-5 lánnyal, de nem éltem a lehetőséggel, megválogattam, hogy ki lesz az első, és jó volt így, igaz jobb lett volna ha neki is én vagyok az első, de ez van...

23f

2013. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!