Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem találkozom vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem találkozom vele, hogy kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit igazából nincs alkalmam megközelíteni, mert csak nagyon ritkán látom, akkor is véletlenszerűen, tehát lehet, h most fél évig nem látom, de az is lehet, h holnap találkozunk. A lényeg, h nagyon belezúgtam, pedig alig ismerem, nem szoktunk beszélni. Hogy hívjam fel magamra a figyelmét, ha nem is találkozunk?? Facen esetleg hogy lehet? Nem vagyok az a típus,aki neten kezdeményez,és ő sem az a kocka típus,csak ritkán van fen facebookon is,de nincs más megoldás... :/

20/L


2013. ápr. 21. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen se zúdítsd rá az érzéseidet, főleg úgy, hogy nem is ismer téged. Mondjuk annyit írhatsz neki, hogy "innen és innen ismerlek, szeretnék veled beszélgetni" stb.
2013. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vackorka ***** válasza:
Ha ráirsz fb-n hogy szia, miujság?! az még nem az a nagy rámenőség... tehát hajrá!
2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!