Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek melyik fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik fehérnemű tetszene a barátnőtökön (23), az első együttlét előtt? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam ilyet de azt hiszem, megtaláltam életem szerelmét és szeretnék neki kedveskedni valamivel (mivel a születésnapja is aznap lesz), és egy csinos fehérneműre gondoltam.


A baj csak az, hogy inkább vagyok szégyellős, mint bevállalós, nem is értek hozzá, és a föld alá süllyednék, ha valamelyik férfi ismerősömet kellene - jobb híján - megkérdeznem a dologról!


A paramétereim: vékony de nem az a zörgőcsontú, mell közepes, csípő szélesebb, sötét és hosszú haj, sötétzöld szem, fehér bőr, az arcon sajnos kicsit szeplős, (illetve nyáron nagyon). Képet nem küldök! Légyszi, próbáljátok meg elképzelni, hogy mi az, ami "jól állna" és kombináljátok bele az ízléseteket is!

Én biztos jobban érezném magam olyanban, ami többet takar de talán a páromnak nem lenne olyan nagy öröm.


[link]


[link]


[link]


Köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 25. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fekete.
2013. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik se :S
2013. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Buborék Fejü ***** válasza:
Az elsö (fekete)
2013. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egyik se. Ezek ok, ha nem első alkalom.


Első alkalomra egy sima szexi fehérnemű is megteszi.

2013. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Születésnapja is aznap lesz ám! Ezért jutott eszembe ez az... ötlet.
2013. ápr. 25. 10:19
 6/13 anonim ***** válasza:
en lany vagyok de szerintem sokkal jobb /szexibb egy kis fekete szexi tanga masnival pl es egy olyasmi fekete melltarto..
2013. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én a fehérre szavaznék első alkalommal...
2013. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyik sem:c
2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kettes feketében
2013. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3-as
2013. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!