Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kifejezetten csinos, dekoratív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten csinos, dekoratív lányokat kérdezem (csak azért mert a szóban forgó illető ilyen). Van köztetek, akinek a kedves, rátok odafigyelő, megértő pasik tetszenek, vagy csak azok, akikről úgy érzitek, hogy "nehéz préda", távolságtartó, stb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom mennyi vagyok dekoratív, de nekem inkább azok jönnek be, akik figyelnek rám... nem azok, akik távolságtartóak... nem is lenne logikus.. :)
2013. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak kedves, figyelmes, aranyos pasik jönnek be, mással nem is foglalkozok. Pedig gyönyörű csajszinak mondanak!

19/l

2013. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó csak nekem általános tapasztalatom, hogy ha egy nő igazán tetszik, és úgy is bánok vele (ez nem behódolást jelent, csak odafigyelést, kedvességet), az sosem jön össze. Akik felé közömbös vagyok, azoknak meg kellenék.
2013. ápr. 27. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves, figyelmes.

L

2013. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez összetettebb ennél azért. :)

Az nagyon fontos, hogy figyeljen rám, tehát ha megjegyez rólam mindenféle kis jelentéktelen apróságot is, az mindig eléggé megérint engem, mert látom, hogy érdeklik a dolgaim, tudja miket szeretek, mi jelent nekem sokat, mi okoz örömöt.

A kedvesség viszont... hát nem tudom, attól függ, hogy mit értesz ez alatt. A mindig csak szépeket mondó, folyton dicsérő, mondhatni nyalizós típus nem az esetem, mivel én se vagyok ilyen. Én inkább az olyan bókokat értékelem, ami kicsit burkolt, vicces, ironikus; szeretem a kis csipkelődéseket, vicces beszólogatásokat egymásnak (NEM olyat, ami bántó vagy bunkó dolog, de ehhez nyilván kell egyfajta intelligencia). Szóval ez nem az a klasszikus értelemben vett kedvesség.

Viszont a gyengédség például nagyon fontos, ha hozzám ér, és az egyszerre határozott, mégis szenvedélyes és gyengéd, szeretettel teli, azzal nagyon le lehet venni a lábamról. :)

Nehéz prédával pedig bevallom még sose találkoztam, eddig aki kellett nekem sose volt távolságtartó, vagy nehéz préda, így erről a részéről nem tudok nyilatkozni.

21L

2013. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan kell aki rendes, odafigyel rám, megért, őszinte. A beképzelt, nagyszájú , "nehéz préda" pasikkal mindig feszengek, nem érzem biztonságban magam. Szóval kizárólag csak az első lehetőség. Most 1 év egyedüllét,randizás után sikerült ilyet találnom, megérte várni:)
2013. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!