Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam a kérdéseknél, hogy a csúnya fiúkat bátorítják, hogy csinálják, merjenek kezdeményezni, de kérdem én, ha folyton a képedbe kapod, hogy ronda vagy, akkor miből tudnál erőt meríteni és elhinni, hogy neked is lehet olyan barátnőd, akivel kölcsönös a vonzalom? Én olyan lányt meg nem is akarok, akihez nem tudok vonzódni, ahogy a csajoknál is nyílván így van ez.Megmagyarázom miért. Egyszer próbáltam olyan csajjal, aki nem jött be külsőre, de nem tudtam hazudni neki, bár nem is kellett, mert a csaj rájött elég hamar, hogy nem vonzódom hozzá és azt mondta, maradjunk inkább csak barátok, pedig én próbáltam, smároltam vele, kedves voltam,mint egy szép lánnyal, mégsem ment. Szóval ezek után félek, hogy nincs lány, aki egy csúnya fiúval tudna járni és, aki nekem is viszont vonzó külsőre, jellemre egyaránt.

2013. máj. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha kicsit körülnézel az utcán,rájössz,hogy mindenkinek megvan a maga párja.Persze leginkább annak a fajta embernek,aki nem sír,hanem cselekszik.
2013. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a csúnya fiúk, csúnya lányok senkinek nem kellenének, akkor már rég egyikük sem lenne a világon. A külső vonások ugyanis öröklődnek.
2013. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy ez könnyű lenne. Csupán tanácsot adnak tanácsot adunk. Amivel kitörölheti az illető a seggét amennyiben saját maga azt képtelen megtenni illetve elérni.

És ha az ember a tanácsokat követi és hasonlóképp cselekszik, noss az sem jön be mindenkinél és akkor is érheti az embert kudarc ami által visszaesik a mélybe ahol volt.

Sőt még mélyebbre zuhan vissza mert amit segítségnek gondolt és biztosra hitt úgy sem működik és elgondolkodik olyankor, hogy akkor most mit is tegyen még.

2013. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért érzed magad csúnyának?

Csak mert valaki nem a mai ideának megfelelő vagy nem a legjobb adottságokat örökölte, még lehet szép más szemében.

Én duci vagyok, és őszintén szólva ha nem lenne azaz 1-2 bunkó ember aki beszól, semmi bajom nem lenne magammal- szóval megértem, ha valaki összetörik 1-2 beszólás után...de az emberek ilyenek...

Kedvcsinálónak 1 filmecske: To hell with the ugly.

2013. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!