Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek alapján van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján van esélyem valaha is olyan lányt találnom?

Figyelt kérdés
Akivel kölcsönös a testi vonzalom, ha én külsőre nem vagyok nagy szám, de nem tudok vonzódni csak az olyan lányokhoz, akik tetszenek nekem arcra és nem túlsúlyosak vagy egy-két kiló feleslegs van rajtuk, de még így is inkább normális kategóriába vannak, viszont nem vágyom tökélets testre, se tökélets mellekre meg fenékre csak fogjon meg arcra a lány és ne legyen túlsúlyos. Csak, mert engem sokszor támadk a csajok, hogy ronda vagyok, kicsit unom már, hogy folyton én adom le az igényeimet olyan lányokra, akikhez nem is tudok vonzódni testileg, de én marha erőszakoltam a dolgokat, viszont rájöttem, hogy így sosem leszek boldog, ezért kéne olyan lány, akivel kölcsönös a testi vonzalom minimum.
2013. máj. 2. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem vagy szép akkor próbálj olyan lányt keresni aki kb annyira szép mint te. A lányok nem akarnak sokkal csúnyább fiúval járni,max egy kicsivel. De am ha először csak barátkozni kezdesz azzal aki tetszik akkor kialakulhat a szerelem és már ilyen dolgok nem fognak számítani.
2013. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. A külső javítható. Lehetsz akármilyen ronda, ha odafigyelsz magadra és hajlandó vagy a változásra (öltözködés, elkezdesz edzeni stb.), akkor hamar változni fognak a dolgok, mert jobban fogod érezni magad a saját bőrödben és ezt a magabiztosságot a lányok is látni fogják. Innentől már csak kicsit nyitottabbnak és merészebbnek kell lenned, meg kell próbálnod feloldani a gátlásaidat és menni fog. Remélem tudtam segíteni 23/F
2015. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!