Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdek beleőrülni már ebbe!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni már ebbe! Most akkor ronda vagyok vagy épp ellenkezőleg van esélyem vonzó, szép barátnőre, azaz egyes lányok szemében helyes lennék mégis én a ronda fiú?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva, mert nagy ritkán ilyen dolgok történtek velem, hogy például buszon ülök és dumálgatok haverommal és szól haveorm, hogy néz egy csaj, aztántényl ott a csaj engem nézett, kicsit mintha mosolygott is volna és aztán visszafordult, valamit súgdolóztak meg nevetgéltek a barátnőjével. Aztán mégis, amikor leszólítok idegen csajokat egy kevés kivételtől eltekintve úgy veszem le, hogy nagyon nem érdeklem őket, vagyis, mintha valami bűnronda srác lennék, úgy kezelnek engem. Aztán van olyan is, hogy facebookon próbálkoozom szép csajoknál és ők kigúnyolnak, úgy kezelnek mint egy állatot. Aztán máskor meg tök ismeretlen csajok bejelölnek rám írnak és szinte maguktól nyomulnak rám, mintha bejönnék nekik és volt is, aki megírta, hogy helyes vagyok, igaz csak képet láttak rólam és tartok tőle, hogy képeken jobban nézek ki, mint a valóságban, mert volt egy csaj, akivel randiztam és képen helyesnek tartott, a valóságban mégis az első randi után már egyáltalán nem volt rám kíváncsi. Aztán olyan is volt, hogy egy csajnak bejöttem, mert a barátnője mondta meg ezt nekem, de sajnos ez az egyetlen biztos dolog, hogy élőben tetszettem már egyetlen egy lánynak, aki nem volt az esetem, de legalább már tudom, hogy egyetlen egy lánynak tetszettem ez szinte 100%. Mégis mostanság is csak a negatívat kapom, minthanem is létezne már több lány, akinek tetszenék vagy már nem értem mi van, mert csak facebookon jeleznek, hogy tetszem nekik, azok sem az eseteim, de élőben meg minden csaj lekoptat, nem találok olyat, akit leszólítok és utána kedves meg mosolygós lenne és piszkálná a haját vagy adna jeleket stb.

Ellenben van olyan, hogy buszon, buszmegben egy-két szép csaj mintha néha jobban nézne, de mivela szép lányokkal eddig semmi pozitívat nem kaptam még, így lehet csak azért nézenk, mert nagyon csúnya vagyok, mégis totál össze zavar, mert néha meg úgy érzem, hogy azért néznek szép lányok, mert tetszem nekik, de lehet csak bemesélem már? Egyszer egy szép lány egész úton engem bámult a buszon, nem értem miért csinálta, nem volt százas az fix, mert jött egy bácsi, és tőle nem látott, erre megfota és felállt, hogy láthasson engem és mikor elment a papa, akkor is engem nézettt folyton, csak néha nézett a barátnőjéra, amikor szólt valamit hozzá. De mint a mágnes folyton rajtam vol a tekintete a képemen, igaz napszemüvegben voltam, leheta a napszemüvegben helyesnek látnak, amúgy meg ronda vagyok vagy mi van? Én már semmit sem értek, kezdek bekattanni.


2013. máj. 2. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt csak képpel lehetne eldönteni:) de nekem már abszurd lenne ennyi esetre ráfogni,hogy csak beképzelem vagy véletlen. ;)

L

2013. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy az egyenisegeddel van a baj, nem a kinezeteddel.
2013. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár ilyen össze esküvés elméleteket gyártani. Nem kell erőltetni. Minél jobban erőlteted annál idétlenebbül sülnek el a dolgok. Majd ha természetesebben " udvarolsz" akkor jobban be fog jönni.
2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!