Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha teszik valaki, miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teszik valaki, miért kell vele kicseszni?

Figyelt kérdés

Haverommal történt meg.

Hogy van egy csaj, akinek elvileg teszik.(a csaj egyik bnője mondta nekem) és a haver beszélgetett a csajjal, és mondott egy-két rossz dolgot a haverjairól, ilyen hogy ott hagyták, vagy sz*rtak rá, mikor kért tőlük valamit.

És a csaj meg elmondta ezeket azoknak, akiről mondta a haverom, és most köcsög szemétnek hiszik.


És az a meglepő, hogy a csaj, nem hogy örömmel lelépett volna, hogy a haverommal most jól kicseszett, hanem most is keresi a haverom társaságát...


Teljesen érthetetlen nekem.

Ha a csajnak tényleg tetszik a haver, miért csesz ki vele, olyan kedvesen? :D

Mondjuk haverom is jó hülye, pont olyanoknak mesél dolgokat, aki vissza mondja ezeket... xD

De ha tetszik a csajnak, akkor miért csinált neki rosszat?

Akit kedvelünk, azzal nem bszunk ki...

Legalábbis szerintem.

Vagy csak szerintem?



2013. máj. 4. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óvodás reflex: "Neked is tetszik? Húzzuk meg a haját!"

Majd elmúlik.

2013. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a kicseszés volt ebben a lényeg sztem, lehet csak szóba került, v ilyesmi, sztem nem szándékos volt
2013. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!