Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek, mire számíthatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akit régebb óta ismerek. A szombati buliban smároltam vele. Megprobált benyulni a bugyimba és gondolom meg is fektetett volna de nem engedtem.. ennek ellenére tovább smároltunk és megbeszéltük, hogy másnap ír. Írt is facebookon, de alig válaszol..látom hogy fentvan, de nem látja az üzenetemet (vagy csak direkt nem nyitja meg) Nem tudom mitévő legyek vagy mire számíthatok.. 2 nap alatt csak eldöntötte volna ha szeretne velem találkozni, vagy ilyesmi? Úgy szeretném ha összejönne.. fiúk válaszát várom.. (és az osztálytársaitol hallhatott akár rólam rosszakat is.. pl hogy leribancoznak..) Köszönöm 16L

2013. máj. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

semmire,mert nem egyből feküdtél le vele

hagy a francba csak 1 új trófeának kellesz neki

2013. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozott, akkor nem jött össze neki és a jelek szerint nem akar ebbe több energiát fektetni. Ha többet akart volna tőled, akkor már keresett volna.
2013. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szpirit ***** válasza:
Szerintem a bulin olyan részeg volt hogy a kutyáját megfektette volna
2013. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ivott.. sportol.
2013. máj. 8. 22:06
 5/5 Szpirit ***** válasza:
Hát bulin sportolni nem próbáltam még!
2013. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!