Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes embereknek szinten minden héten lehetne új párja, míg másoknak egy egész élet is kevés sokszor, hogy találjanak valakit, akivel kölcsönös a vonzalom, az elfogadás?

Figyelt kérdés
Vajon nekem, hol lehet az a lány a világban, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, akivel összeillenénk jellemre is? Gyakran gondolkozom ezen, mert lassan 24 évesen már rég túl kellettem volna lennem több párkapcsolatom is, de legalább egy-kettő komolyabban. De semmi. Ha tetszik egy lány, akkor bepróbálkozok nála, persze főleg facebookon, de általában közömbösek irányomba vagy jelzik, hogy nem vagyok az esetük, ki gyengébben, ki durvábban, érzelmi intelligencia szintjétől függően. Bár talán én több kegyetlen csajt is kifogtam már. Akinek eddig tetszetem, ahhoz meg én nem tudtam vonzódni. Egyszer meg is próbáltam egyékbént olyan lánnyal, aki nem vonzott külsőre, meg is szívtam, ráébredtem, hogy sajnos nálam is fontos a testi vonzalom, nem voltam boldog olyan lánnyal, akihez nem tudtam vonzódni sem és szégyelltem utcán is megjelenni vele például. Emiatt tartok is, hogy velem sem akarna egy csaj sem járni, mivel nem vagyok valami nagy szám, bár sokan helyesnek tartanak, de ezek a lányok többnyire messze élnek tőlem, egy-kettő mondta élőben is, hogy szépek a szemeim például vagy aranyos vagyok. De úgy igazán nem akarnak a lányok kezdeményezni nálam, sajnos élőben főleg nem kapok elég jelzést, amiből tudnám, hogy én kellek a lányoknak, mert, ha normális jeleket kapnék, akkor nagyobb lelkesedéseel szólítgatnék le lányokat, de amíg ez nem történik meg, addig többnyire a net biztonságo mélyéről szoktam úgy 90%-ban ismerkedni, 10%ban meg a városban.
2013. máj. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tagold.. a... szöveget :(
2013. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetes kiválasztódás. Isten hozott az evolúció világában.
2013. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Most őszintén, milyen jogon várod el, hogy egy nálad szebb csaj beérje veled, amikor te sem vagy hajlandó beérni egy nálad kevésbé vonzó csajjal? Túl nagy az egó, csak nincs mire...
2013. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

namost én szoktam itt szidni a nőket, de neked azt tanácsolom hogy beszélgess sokat ha valakinek megtetszik a jelleme, és egy hullámhosszon vagytok biztos működni fog lehet az akármilyen lány... jó tudom nekem nem jött még össze ne én adjak tanácsot, most ha azt írom hogy engem nem csak a "szép" lányok érdekelnek akkor azzal lerondáztam a magukat csúnyának gondoló lányokat?

de miért nem hiszik el ha valaki szépnek látja őket?

2013. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs egóm, ellenben a mai csajoknak, sajnos nagyon is van. El vannak szállva maguktól még egy ronda kövér csaj is Brad Pittet akar. Én kint csajozok és tudom ezt. Nekem meg ne mondja már meg senki sem, hogy olyannal jöjjel össze, akihez nem tudok vonzódni, én sem kötelezek senkit erre. De tény, hogy van, akinek más a szép. Nekem túl sok lány tetszik, olyanok is, akik a legtöbb fiúknak nem is jönnek be. Ellenben olyan lányt, akinek én bejönnék, sajnos nagyon nehéz találni, mintha a csajok igényei elég magasan lennének külsőt tekintve. Szerintem nem velem van a baj, hanem a magas elvárásokkal, amit a lányok akarnak manapság, mert a hülye média is átmosta a fejüket már teljsen.
2013. máj. 8. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert azok az egyes emberek jól néznek ki


A másik ok pedig a média.Elhiszik hogy csak jóképű pasikkal lehet normális kapcsolatot kialakítani mert egész nap ezt látják a TV-ben,ha már valaki átlagos,nem követi a divatot,nem csinál vagány frizurát és rendes is az dögölhet meg mert senki se kíváncsi rá


Nagyon szar felszínes világban élünk sajnos,a legtöbb nő elvárása pedig teljesíthetetlen azoknak akik nem néznek ki jól.Azoknak jut nő és boldogság akik nem érdemlik meg,akik megérdemlik azok le vannak tojva...utána jönnek ide sírni hogy hol vannak a normális pasik...hát vannak egy páran csak senki nem veszi észre őket mert nincsen a hajukon 100 kg zselé...

2013. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért van pár embernek több 100 milliárd eurója, míg másnak az utcán kell aludni és más gyereknek 6 évesen kajáért kell kuncsorogni.


Az élet sz@r. Adjunk hálát hogy nem hullámzik.

2013. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D Ugyan ez a helyzet velem is, de lány vagyok.

Én is eleget problémázok ezen a témán, de lány vagyok.. És igazából nem érzem kezemben azt a lehetőséget, hogy akármelyik csávóhoz oda mehetnék ismerkedni. Szerintem ez nem az én dolgom.. És azok közül akik oda jönnek hozzám, még válogatni se lehet. Már megpróbáltam több sráccal is, de 2 nap alatt elundorodtam tőlük.


Elfogadtam a sorsom, én leszek az a bizonyos macskás néni..

2013. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!