Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mért nincs szerencsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért nincs szerencsém sosem pár keresésben?

Figyelt kérdés

Mindig próbálkozom, különböző szövegekkel, a legkülönfélébb nőknél (kivéve a nagyon kövér, 90 kg feletti), mégsem jön össze soha semmi. Még csak randin sem voltam már több mint egy éve annak ellenére hogy aktívan keresek.

Arcra nem mondanám hogy ronda vagyok, inkább átlagos.

Az első és eddigi egyetlen párkapcsolatom is csúfos kudarcba fulladt.

Egyszerűen már nem tudom mit tehetnék, talán hagynom kéne a fenébe az egészet?



2013. máj. 17. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
válság van meg sivárság pajti
2013. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korod, nemed..merre leledzel?
2013. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
29 F, és budapesti vagyok.
2013. máj. 17. 22:43
 4/9 anonim válasza:
talán mer EGY valaki kéne keresni én feleennyi idős vagyok de sokminden bejött (jó duma sok haver meg lóvé) ;)
2013. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy 4-es, köszi... :/
2013. máj. 19. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem dettó. Akiket megkérdeztem azt mondták 10/5, 10/6 vagyok kinézetre. Ehhez képest randioldalon több mint 300 lánynak írtam és ebből 3-ból lett beszélgetés és 0randi... Lehet lejjebb kéne adni a szintet, valami vak lánynak vagy 200kg-ós bálnának lehet tetszenénk.
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dyro95 ***** válasza:

1) szerezz be lánybarátokat, ők majd segítenek (jó esetben), hogy hogyan öltözködj meg ilyenek

2) járj el partizni, de a lány barátaiddal, úgy hogy hozzanak magukkal külsős csajokat is

3) ismerkedj meg velük

4) válaszd ki amgefelelőt

5) enyhén spiccesen kezdj el vele beszélgetni, legyél laza, táncolj vele

6) csináld addig míg valakinek nem jössz be észrevehetően

7) a) dugd meg, vagy b) gyere vele össze

2013. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es

Próbáltam szerezni lánybarátokat, 2 év alatt sikerült is kettő olyan lányt megismernem, akik néha napján beszélgetnek velem neten keresztül, találkozni meg havonta, kéthavonta, ha találkozunk, akkor már sokat mondok. Szóval barátok is, meg nem is...

Az a gond, hogy ezt megelőzően sem voltak még igazi barátaim (most fiúkról beszélek, lányok még annyira sem voltak), csak néhány barátnak vélt ismerős, akik úgymond megtűrtek maguk mellett, de igazán nem voltak a barátaim.

Szóval az a gond, hogy senkit nem érdeklek annyira, hogy ilyen szinten foglalkozzon velem, mint amit a felsorolásod 2. pontjában írtál.

Amikor egyik lány először (és azóta is utoljára) elhívott egy ilyen közös szülinap ünneplő koncertre, akkor is bemutatkozott mindenki, és kb innentől el is voltam felejtve. Arról már nem is beszélve, hogy ha akartam se tudtam volna beszélgetni velük, mert igazából éreztem, hogy senkit nem érdeklek, már már kínos a jelenlétem.

Tehát a második pont nem játszik, és onnantól kezdve értelemszerűen a többi sem...

Nagyon nehezen alakítok ki új emberekkel barátságot, pedig szeretnék, de valahogy mindig elveszítem az érdeklődésüket. Talán unalmas vagyok, nem tudom, lehet, de az már biztos, hogy nagyon elegem van a magányból, és minden próbálkozásom ellenére sem megy az áttörés...

Itt is orrba szájba próbálom felvenni a kapcsolatot lányokkal, de mindig csak az elutasítást, lerázást kapom válaszul (majd gondolom tiltanak).

Úgy érzem kezdek végleg belefáradni már!

2013. máj. 26. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz csinálni, hogy elkezdesz gyúrni (egy kisebb, állandó vendégkörrel rendelkező teremben esetleg haverokat is tudsz szerezni), továbbá megpróbálsz több pénzre szert tenni (vagy a jelenlegi lehetőségeid mellet többet költeni a menőbb megjelenésre), és addig is járj k.urvázni.


Amúgy meg ne vádold magad, rengeteg férfi van manapság hasonló helyzetben ebből a korosztályból, mindez a magyar átlagpitsa irreálisan magas igényeinek tudható be.

2013. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!