Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok! Hol ismerkedjen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Hol ismerkedjen, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Már annyi ilyen kérdés van..fogalmam sincs, én sem találok. Társkereső szar, eltűnnek mindig, nem akarnak találkozni..bulik meg tele vannak nyomulós, férfias, ronda lányokkal (nem érdekel, hogy a külső nem minden).

Nekem álmaimban van pár lánytípus, de ők általában meg heterok. A legjobb, ha sokat mész összevissza, sok embert megismersz és lehet, hogy pont a suliban, vagy a munkahelyeden lesz egy lány, aki szimpi és ő is benne lenne az ismerkedésben.

2013. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amûgy nincsenek nagy igènyeim, de a fèrfias lányok nekem se jönnek be. A hosszabb fekete vagy sötètbarna hajúak jönnek be. Alkatilag átlagos. Tetkò, piercing vègülis mind1, de azert ne legyen sok belölük. Meg snnyi, hogy a nyugidabbak inkabb.
2013. máj. 24. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Amit én tapasztaltam eddig, hogy ha nem vagy tipikus "leszbis" csaj, tehát mondjuk senki meg nem mondaná rólad, nem harcolsz a melegek jogaiért és nem vagy agyontetoválva, akkor nem nagyon keltesz feltűnést és nem is igazán foglalkoznak veled. Néha akad 1-1 fiús csaj, aki szexelni akar, vagy 30-as évei végén járó nő, aki rátapad az emberre, de nem igazán tudsz válogatni, mert nem lehet rólad megállapítani, hogy érdekelnek a lányok. Én pl. eddig csak úgy tudtam ilyen helyzetbe kerülni, hogy volt olyan barátnőm, aki mutatott hajlandóságot a dologra, vagy pedig kiszemeltem egy lányt és elkezdtem próbálkozni, hátha meg lehet törni a hetero életvitelét.
2013. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rólam nem mondaná meg szerintem senki :/ Abszolút nem vagyok fiús, és nem is a fiús lányok jönnek be, szóval nem egyszerű. Szerintem, aki hetero, nem igazán lehet áttéríteni.
2013. máj. 24. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éve jöttem rá arra, hogy leszbikus vagyok és nem biszex. Beleszerettem egy lányba és azóta rá sem bírok nézni a férfiakra. Ő életem szerelme, nyáron tervezem megkérni a kezét. Hogy hogyan ismertem meg? Teljesen véletlenül egy barátnőmön keresztül. :) Szóval szerencsés vagyok. Soha életemben nem gondoltam társkeresőzni. Ha eljársz más városokba is bulizni, stb. akkor van esély arra, hogy megismerj valakit. ;)
2013. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én egy ismerkedős oldalon ismertem meg egy nőt. Külföldön lakom jelenleg, s egyszer csak rám írt, nagyon jókat beszélgettünk, s nagyon megkedveltük egymást. Talán lesz is belőle valami. :)

Nagyon nincs más lehetőséged, mint bulik, társkeresők, vagy hogy nyitott szemmel jársz a világban.

Amúgy nekem meg pont hosszú fekete hajam, s egyáltalán nem látszik rajtam, hogy leszbikus vagyok.

A való életben szerintem nehezebb, főleg ha nem is jársz melegek látogatta helyre, így tényleg csak a szerencsén múlik, hogy mikor találsz valakit :)

2013. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon nehéz ismerkedni úgy, hogy ha nem vagy az a tipikus leszbis csaj. Akiről süt, hogy az! Nekem is ez a problémám, nem vagyok az a tipikus leszbikus, hanem az a nőies nő, akiről nem gondolják hogy leszbikus! És így tényleg nem sok lány érdeklődik. A tárkeresők meg szarok, be"like"olnak aztán se nem írnak semmi. Nagyon nehéz társkeresőn ismerkedni, én már le is mondtam ezekről... egyszer majd jön valaki, ha akar, nem erőlködöm már :)

21/L

2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgyis azt mondják, hogy aki az életünk része kell legyen, az előbb-utóbb benne is lesz. :) Úgyhogy én is csak várok. Mondjuk rólam nem tudom mennyire lehet megmondani. Rövid hajam van, de nőiesebb vagyok, nem az a tipikus fiús. Talán elgondolkodik 1-2 ember, ha meglát, mert "gyanúsnak" talál, de konkrétan még senkitől sem hallottam azt, hogy sütne rólam a dolog.
2013. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
az is a baj, hogy általában a lányos leszbikusok fiús lányokra buknak... itt szoktam mindig koppanni... am én a bulihelyeket ajánlanám , illetve a bárokat.
2013. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem törvényszerű... Én is és a barátnőm is nőiesek vagyunk és egyikünk sem bukik a fiús lányokra. Annyi, hogy rövid a hajunk.
2013. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!