Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek írjatoook! :\Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatoook! :\Szerintetek lenne még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régen találkoztam ilyen közös társaságban..és emlékszem,hogy nem tudtam mivel haza menni..és adott pénzt taxira.Másnap ráírtam facebookon,hogy megköszönjem és írta,hogy szívesen máskor is stb..

Ez 2éve volt majd nem..nyáron lesz. Aztán most nem rég nyáron és ősszel tettem fel képeket magamról és mindegyiket lájkolta meg minden.. azóta nem nagyon tettem fel újat.Akkor nagyon vékony voltam meg minden,de vérszegény voltam és kellett vastablettát szednem és attól nagy lett az étvágyam aztán..híztam majd nem 20kg-t..így se voltam az a húúú de kövér hanem kicsit husisabb,de Ő meg egy csomószor látott így kövérebben és tuti már nem tetszettem neki így..mivel 0önbizalmam volt meg minden..nagyon elhagytam magam.De most sikerült lefogynom és vissza kerültem a régi formámba..már tutom,hogy kezelni a vas problémámat..és most így a vékonyabb csoportba tartozok..szerintem az arcom is szép..meg hát neki is tetszett amikor vékony voltam. Szerintetek lehet esélyem még nála?:) Ő 17éves,én 14.



2013. máj. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,nem és nem!
2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ezt csak azután fogod megtudni hogy beszéltél vele .
2013. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hú, elég fiatal vagy hozzá képest

de persze, esély mindig van :) ne add fel! csak írj rá és beszélgessetek egy kicsit, menni fog, meglátod

sok sikert! ;D

2013. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így már nem.
2013. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!