Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő alatt "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt "normális" eldönteni, hogy érdekel-e a másik fél, akivel randizol?

Figyelt kérdés
11-15 randi szerintem túl sok ehhez. Mennyi idő alatt lehet eldönteni, hogy valóban akarsz-e a másiktól valamit?

2013. máj. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem 3-4 randi a max..
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 perc beszélgetés után is el lehet dönteni.
2013. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 randi normális, utána jöhet a szex és ha az is jó akkor már kapcsolat.
2013. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok már abban a pillanatban eldöntik, amikor először megpillantják az illetőt.
2013. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy érdekel-e, azt már a randi előtt eldöntöm. Hogy megvan-e a szikra, az az első randin eldől. Hogy lehet-e belőle "komoly", az viszont hónapok után dől el.
2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várj, te elmész olyannal randira, aki nem érdekel téged?

Nekem 5 perc sem kell ahhoz, hogy pontosan tudjam mit várhatok az illetőtől és én mit szeretnék tőle. Aztán persze a randik során ez a kép még formálódhat, de nem kell ehhez sok idő, minden egyes alkalommal tudom, hogy mit érzek és miért (pl. ha olyasmit mondott, ami nekem nagyon-nagyon NAGYON nem tetszett akkor nem kell x hónapot várnom, hogy rájöjjek nem akarok vele több időt tölteni, hanem rögtön tudom, hogy ez volt az utolsó randi).


Ha a sokadik randi után sem tudod, vagy tudja az illető akkor azt azt jelenti, hogy nincs értelme a találkozgatásnak, mert nincs meg a szikra. Vagy nagyon bénák az illetők és annyira nem tartalmasak a randik, hogy semmit sem tudnak meg egymásról.

Normális ember rögtön el tudja dönteni, aki pedig tököl azt hagyni kell. Nagyon összetett szituáció kell legyen, ha nem tudja eldönteni, nem érzi világosan. De ez nagyon ritka, legtöbbször ha rákérdezel nem ez van és nem fogja elmondani, hogy miért nehéz döntést hoznia, hanem csak bámul maga elé és motyog, hogy nem tudja. Tovább kell lépni.

2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!