Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 vagyok, de nem felnőttes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 vagyok, de nem felnőttes. Ismerek egy nálam 12 ével idősebb színésznőt, de nem tudom, hogyan közeledjek felé. Többet szeretnék tőle, de a távolságtartó, elfoglalt hogyan menjek rá, hogy ne legyen ciki? Szerelemes vagyok belé!

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, és ő is kedvel, de nem gondol többnek, mint egy havert, és mondja, hogy "milyen fiatal vagy".

2013. jún. 10. 16:36
 1/1 Péter István50 válasza:

Az ahogy a kérdést feltetted, tényleg azt jelenti, hogy nem vagy felnőttes. Amennyiben a világot, társkapcsolatokat és mindent "felnőttesebben" akarsz látni, ahhoz legalább két dolog kell: Vedd komolyan magad, másokat, keress kapcsolatokat azért, hogy lásd más hogyan gondolkozik és viszonyul hozzád. Ha fejlődik a mások érzésének megérzése (empátia) tudásod, Te magad is fejlődni fogsz és szép lassan felnőtté válsz.

A kérdés másik felére válaszolva: Ha valaki szinésznő, vagy 12 évvel idősebb, vagy akár távolságtartó, az mind nem számít a párkapcsolatban. A világon mindenre van példa. Ami számít: Valaki, aki tetszik, udvariasan megpróbálsz vele kapcsolatot teremteni. (szóban, levélben, virággal, anélkül) Ha azt látod, hogy az illető elutasító, finoman próbálkozhatsz még másképp, de vigyázz!! hamar el lehet érni, hogy valaki zaklatásnak veszi a közeledésed. Ekkor általában vége (kell legyen)!

2013. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!