Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismeretség után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismeretség után, első személyes találkozó. Jó tanácsok?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy év rendszeres beszélgetés után első találkozó lesz. Eddig nem sikerült a távolság miatt, de végre összehoztuk hétvégére. Akinek van már tapasztalata ilyen találkozók terén... Nálatok hogy zajlott? Illendő mondjuk 'rögtön' puszival üdvözölni a másikat?


19L és 22F.


2013. jún. 10. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, illendő.
2013. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Puszi, esetleg ölelés szerintem mehet:) csak legyél laza, jusson eszede, hogy eddig is mindig beszéltetek, ne görcsölj rá. Ha jól kijöttök neten, úgyis rendben lesztek, csak szokni kell^^
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát te tudod hogyan is áll a kapcsolat :)

én is így ismertem meg a párom csak mi másfél év után találkozunk:/ puszi ölelés:) és a többit a srác tudni fogja hogy hogyan adod a jeleket :)

2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a puszi elmaradt. A találka után rögtön kaptam a telefonhívást, hogy azért nála ez alap dolog lenne. Életem első találkozója volt, én ezt a második alkalomra terveztem.


19/F

2013. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1 év beszélgetés után szerintem már alap a puszi, mert már ismeritek egymást, még ha virtuálisan is. Sok sikert. :)
2013. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Kicsit izgulok, hogy mi lesz. De azt hiszem az első 5 perc "sokkon" kell túlesni és onnét már minden menni fog... :)

2013. jún. 12. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:
persze, szerintem alap a kézfogás, bemutatkozás és 2 puszi. Ne izgulj és ne görcsölj rá, nem az életed múlik rajta, szóval csak lazán, majd alakul. Menjetek olyan helyre, ahol nyugodtan tudtok beszélgetni, kényelmesen öltözz fel. Milyen tanácsra lenne még szükséged?
2013. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a legelején ha semmi nem jut eszedbe, hogy is inditsd a beszélgetést, megkérdezheted, hogy utazott, nem -e volt nehéz odatalálni, hogy telt az elmúlt hete, aztán abból már alakul.
2013. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
NE, ismétlem NE tervezd meg!!! Akkor nem leszel önmagad!
2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ez egyértelműen fog hangzani, de ne öltözz tiszta feketébe. :) (Megtörtént eset, elegáns akart lenni.)
2013. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!