Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért idegesít ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért idegesít ennyire, hogy négerek viszik az összes fiatal lányt el, akár már a 14 éveseket is, mert sosem volt még barátnőm, a lányok rondának tartanak?

Figyelt kérdés
Ha lenne pénzem el is költöznék olyan helyre, ahol nincsenek négerek vagy nem ennyien, mint itt, annyira irritál, hogy még egy néger is hamarabb kaphata barátnőt manapság, mint én. Nem értem miért van ez, olyan csúnyák a négerek, mégis minden lány velük akar járni, de mivel csak kb. 900-1000 néger van itt egyelőre, bár jönnek egyre többen a városba, így godnolom csak rosszabb lesz a helyzet.

2013. jún. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell pénz. Lassan nyílik az OPNI utódja a Nyírőben, szerintem neked tudunk intézni egy all inclusive szobát.
2013. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek egyáltalán a négerek.

Foglalkozz inkább azokkal akiknek nincsen néger barátjuk.

Most ezen ne idegesítsd magad feleslegesen, hidd el,hogy nagyon sokan vannak úgy mint én akiknek nem jönnek be a négerek.

2013. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Első válaszoló nagyon ott van!
2013. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdezőnek javaslom, hogy szoliztassa le magát NAGYON barnára, hátha őt is négernek nézik. :DDD
2013. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
komolyan élnek még ilyen sötét emberek a világban? :D
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hol laksz, ahol ennyi neger van?

En imadom oket, de meg eddig sajnos nem jott ossze a dolog egyel sem.

Maga a paradicsom lehet a hely ahol elsz!

19/L

2013. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
RÁSSZISTÁ mint én :D
2013. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy egy városban sokan vannak országos szinten még nincsenek sokat. És Budapesten sem láttam feltűnően sokat. Nekem inkább a cigány-magyar vegyespárosok megszaporodása tűnt fel.
2013. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!