Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy döntenél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenél a helyemben?

Figyelt kérdés

Másfél hétre eljöttünk a gimivel kirándulni, és április óta jóba vagyok az osztályból az egyik csajjal, megvagyok érte őrülve már, tegnap késő estig sétálgattunk és utána még bent dumáltunk nálam, pechemre áthívták a barátnői üvegezni

Ma reggel az asztalnál odasúgtam neki hogy nincs-e kedve kettesbe pancsolni egyet, azt mondta átveszi a fürdőruhát akkor és mehetünk, később amikor meleg volt már nagyon bementünk pihenni a szobába, mivel hirtelen nem volt témám, bedobtam neki hogy megmasszírozom megengedte, szerintem sejthette hogy most akarok lépni igazán, de nem mertem semmi olyat csinálni, mert át gondoltam ha sietek azt hiszi majd ennyi telik tőlem

Na jó, amikor konytba megcsinálta a haját és hasra feküdt, a fejem belülről kétszer biztos átfordult az izgalomtól :D az a félóra felért egy izgatással, nagyon meg kívántam, a karjától a combjáig, egészen a talpát is átdolgoztam, mivel kezdett lüktetni a farkam, mondtam neki hogy elfáradtam majd folytathatjuk még valamikor, erre annyit válaszolt hogy "kár pedig elfeküdtem volna így egy darabig, nagyon jól esett"

Ma este nem tudom hogy lépjek-e, mit csináljak? Illő lett volna már megcsókolni legalább?


2013. jún. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A csók a minimum igen:D

Ne legyél papírkutya. Bár házinyúlra nem lövünk, de nem baj az:D

2013. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
már nem azért de ha 15-16 évesek vagytok akkor addig kellett volna probálni amig össze nem jön egy szex
2013. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán léphetsz. :)) Add meg a módját, ha már ennyit váratod. :D
2013. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom ti is így gondolkodtok, bevetem magamat akkor hátha összejön valami :D
2013. jún. 15. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
legközelebb kérdezd meg, hogy mehet-e következőnek a masszírozás elölről :D pl. kezded talppal, utána egyre feljebb ;)
2013. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor kellett volna megkérni hogy forduljon át :)
2013. jún. 15. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
talán még nem késő :D
2013. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!