Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok? Miért van az, hogy a legtöbb fiatal lány szemében ez már természetes/normális.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elég sokat szoktam randizni,ismerkedni,szeretnék magam mellé egy normális lányt.


Viszont azt veszem észre,hogy a lányok szemében tök normális,hogy a pasi fizet mindent.


Legyen szó egy kv-ról,egy ebédről,egy kirándulásról,strandolásról,moziról.

Mindent és nem 1. alkalomkor utána is!


Konkrétan randiztam egy olyan lánnyal,akivel elhatároztuk,hogy itt a nagy meleg,oké!

Akkor go strand.

De nem hogy a saját jegyét,még az oda-vissza útját se nagyon akarta fizetni,aztán jött azzal,hogy a volt barátja anno meghívta erre,arra,én meg szendvicset vittem,egy lángost nem voltam neki hajlandó venni,bevallom utána otthon szexeltünk egyet,ráélveztem az arcára,és másnap kidobtam....

Szerintem azért ha a lánynak is van keresete(jobb modú mint én)akkor az a legkevesebb,hogy tényleg legalább az utazási költségét saját magának fizeti....

Én is azt vallom,hogy 1. re elmegy persze,hisz én hívom meg,de már nem lovagi korban élünk,szerintem utána simán lehet felesbe fizetni a költségeket,nem?


Volt olyan is,hogy kiválasztott egy elég drága helyet a lány,a végén benyögi,hogy ő nem hozott pénzt.....


És az a baj,hogy ezt elsőre nem lehet kiszűrni....



2013. jún. 19. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a normális ha a pasi fizet az első pár randin.Viszont a lánynak illik megkérdezni,hogy fizessen e bele.

Én mindig is megtudtam oldani,és úgy rendeztem a randit,hogy jó legyen.

Az első randik max 5 ezerből kijöttek és utána a lány automatikusan felajánlotta a felezést.

De általában nem fogadtam el :)

2013. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Talán megérzik, hogy az lesz a sorsuk veled, hogy "otthon szexeltünk egyet,ráélveztem az arcára,és másnap kidobtam.... ". Akkor meg fizess előre.


Egyébként, ez a ki fizet dolog mindig megállapodás és megértés dolga.

2013. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim!

Persze tény h vannak normális csajok is,de azt veszem észre,hogy sok lánynak természetes,hogy a férfi fizet mindent,minden alkalomkor.

Nem egy ilyen lánnyal randiztam,és nem egy ilyen lányt dobtam emiatt....eljön a randira,teszi a fejét,meg minden,aztán a végén némelyik,még egy köszönöm-re,se veszi a fáradtságot,ami szerintem azért elég durva,az ilyen lányokat természetesen nem keresem a továbbiakban.....

2013. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 15:14


Figyelj!


Ha elvárja,hogy én fizessem a belépőjét,az oda-vissza útját,

vegyek neki ezt azt,akkor legalább a szexet ne sajnálja!

Nem?

2013. jún. 19. 15:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Én első randin nem szoktam ilyen drága helyre vinni a lányokat pont ezért. Kiszűrni az ingyenélő ribancokat, azok úgyse párkapcsolatot keresnek, csak dumálni akarnak meg költekezni.
2013. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért van erre pofájuk; ha van saját keresete, legalább a saját utazási költségeit fizesse.

Párommal másfél éve vagyunk együtt, meg szokott hívni ide-oda, de csak mert kb. háromszor annyit keres mint én. Nem tudom, nem lenne pofám mindig mindent vele kifizettetni, egyszer-egyszer oké, de nem állandósítanám.

2013. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

en nem szoktam hagyni h a pasi fizessen, de mondjuk a szendvicses megoldason nevettem vna egy jo, persze csak magamban.. a belepot nem hagytam vna h fizesd, az utat se, bar ezt nem is ertem, egyutt mentetek vagy utolag kerte el? :D

20l

2013. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"de mondjuk a szendvicses megoldason nevettem vna egy jo"


miért is?

2013. jún. 19. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem is tudom, kicsit röhejes, ha már randizok és strandolunk, akkor érezzük magunkat maximálisan jól, és ne egy 400 ftos lángoson spúrkodjunk. Nagyon jól tud esni fürdés után pihizés közben egy friss lángos, és nem a reggeli szikkadt zsömle.

Még akkor is inkább lángost ennék, ha a sajátom nekem kéne fizetni, nincs azzal baj. Bár erre meg is hívhattad volna, egyedül ezt talán elfogadnám, ha mást nem is, bár eddig nem volt olyan srác, aki erőltette a dolgot egy kicsit is, és általában első "á hagyjad"-ra feladják :)


Ha szendvicset viszel, már sugárzik, hogy te is inkább eszed a szikkadt zsömlét, nehogy megkelljen hívni a lányt valamire.. Persze a te eseted kicsit más, hisz a belépőt is fizetted, sőt még az utat is követelte, úgyhogy végül is jó, hogy csak szendvicset vittél :)

2013. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, min csodálkozol, ha olyan lányokkal kezdesz, akik csak arra jók, hogy az arcukra élvezz, aztán kidobd őket. Talán normális lányokat kellene keresni, és akkor nem lenne ilyen problémád.


Én pl. az első randin felajánlom, hogy kifizetem a részem, ha elfogadja a srác, azt egyértelmű jelnek veszem, hogy nem lesz második randi. Ha még ezek után is elhív második találkozóra, akkor elgondolkodom rajta, hisze egy kávét sajnált tőlem. (Nem szoktam első randikat drága helyre szervezni.) A második randitól pedig már fizetem a saját dolgaimat.

2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!