Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem folytatásra az alábbi leányzónál?

Figyelt kérdés

Történet a következő:

Megismertem fesztiválon úgy 2-3 hete egy remek lányt és szimpatikusak voltunk nagyon egymásnak. Életkorban mindketten 24-ek vagyunk csak pár hónap van köztünk, no meg a lakhelyünk közt úgy 25-30 km. Össze is jöttünk és megtörtént este a "dolog" is. :) Másnap már vége volt a fesztnek. Kerestem is, de nem találkoztunk. Eltűnt a sátra is, de nem aggódtam mert végülis megbeszéltük, hogy még találkozunk, randizunk egyet stb stb... Telefonszámot elfelejtettünk cserélni, úgy gondoltam találkozunk még aznap.

Mire hazaértem, már be is jelölt FB-n. Aztán írtam neki levelet, hogy legyen mint legyen... Aztán a válasszal 5 napot késett. És én meg elkövettem a nagy hibát. Türelmetlenségemből adódóan letoltam a köv. levélben, hogy elköszönni sem volt képes akkor élőben másnap és akkor minek jelölget engem ismerősnek ha neki ennyit jelentett stb...

Aztán erre érdekességből adódóan egyből képes volt írni egy választ hogy még én vagyok a gyerekes viselkedésű és igenis megismert volna és felkereshettük volna egymást és beszélgetünk, megismerkedünk. Végszó: Szóljak, ha felnőttem.

Azóta kértem tőle elnézést is (2 levélben). Megmakacsolja magát nagyon, nem hajlandó 1 levelemre se választ írni (látta is őket, ahogy kijelezte a fb) akármilyen emberségesen írom. Miért szórakozik??? Ha meg csak 1 aktust akart fesztiválon akkor miért írja ezt és hazudtolja meg a saját mondandóját? (nekem ez jön le). Nagyon szimpatikus a lány mert szinte olyan mint én és a gondolkodásmódja is.

Nektek mi a véleményetek? Lányok ti miért csinálnátok ilyesmit egy fiúval?

24/F



2013. júl. 14. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Neki valószínűleg jó szórakozás volt az este, hancúroztatok egy nagyot, mindenki boldog, lépj tovább. Nem volt szép, hogy letoltad, de ha tényleg meg akarni ismerni, ezen nem húzná így fel az orrát.
2013. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hagyd a francba a kiscsajt,nem is érdemelne meg téged :)
2013. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nem csinálnék ilyet :)

Szerintem mivel ő tűnt el és "csak" bejelölt, nem írt egy árva szót se, hogy mizu, aztán csak rá 5 napra vette a fáradtságot, hogy írjon választ a te leveled után, akkor nem tettél túl mély benyomást rá és olyan szekér után futsz, ami elment..

2013. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!