Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te ha összejössz valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ha összejössz valakivel, hány randi után meg egyáltalán hogyan beszélitek meg, hogy mostantól "hivatalosan" is együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem szoktuk megbeszélni, mindig "adta magát"
2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az első csók dönti el. Ha az megvolt, nem kell onnantól tisztázni, ha nincs csók, akkor meg nem jártok. Ennyi.
2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy alakul ki? Pont ez, az, hogy egy normális kapcsolatom volt eddig, az is hosszú, szóval baromi rég volt, és akkor is olyan magától értetődőnek tűnt.. De már nem emlékszem.
2013. júl. 23. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem érdekelt a "hivatalos" része. Én általában már előtte nyíltan felvállaltam, hogy szeretem/tetszik, nemhogy még utána is várjak vele. Szerintem a titkolózás maradjon meg a kisiskolásoknak...
2013. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak: azért ha a csók meg volt, én nem nevezném még onnantól kapcsolatnak.
2013. júl. 23. 17:17
 6/12 Bummer ***** válasza:
47%
Mennyi idős vagy? Ha már csókolózok valakivel akivel randizok akkor az már kapcsolat.
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem beszélem meg, többnyire max arról társalgunk, hogy velünk most mi a helyzet, mit tervez velem, mennyire hosszú távra (mindezt még az elején, hogy tudjam, van-e esély talán kapcsolatra). aztán majd kialakul. a barátommal már jó ideje együtt vagyunk, de még egyszer se beszéltük meg, hogy mi most járunk-e vagy sem. ez magától értetődő volt.

nálam különben az első szex dönti el. ha azután is keres és együtt akar lenni, akkor az kapcsolatnak minősül nekem.


20/l

2013. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok, de nem hiszem, hogy ez sokat számít.
2013. júl. 23. 17:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez már logikusabbnak tűnik!
2013. júl. 23. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:

A csókban tényleg van valami, lehet onnan is mérni. Én mondjuk mindig a másikra szoktam várni...élvezem én anélkül is a találkozókat, hogy megbeszéltük volna előre szóval számomra nem elsődleges, hogy ki legyen mondva.

Volt, hogy 5. randi után csók még mindig nem volt- furcsálltam is később kiderült nem is alaptalanul- mert nem akart tőlem semmit a srác.

De volt pl olyan randim is ahol én nem akartam semmit, de lekapott a srác mielőtt még kikosaraztam volna. :) Szóval én sem nevezném minden esetben választóvonalnak, automatikusan a kapcsolat kezdetének. :) Helyzete meg egyéne válogatja..

2013. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!