Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nagyon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem mindig engem néz és nagyon belé vagyok zúgva a facebookon megirtam hogy érzek valamit iránta de semmit nem irt vissza ez azt jelenti hogy utál?

2013. aug. 1. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem utál, csak nem viszonozza

ha tetszenél neki, valószínűleg válaszolt volna

de lehet hogy nem is látta még

2013. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt már elrontottad azzal,h. ezt írtad, így teljesen mind1 mit érzett eddig mostmár tudja,h. 1 csettintésre megkaphatna téged...nem nyerő! hány éves vagy egyébként?
2013. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy még nem nézte meg, vagy nem tudja hogy írja le szépen, hogy kopj le.
2013. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy csak nem volt fent azóta fészen. Vagy netán ismerősöd? Ha igen, akkor egyenesen kérdezd meg tőle a dolgot chaten!
2013. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyeneknek én sem írok semmit viszsa. szánalmas ha egy nőnek nincsne büszkesége, és bevallja hogy szerlemes belém, miközben alig ismer..ugyan...
2013. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon hülyeség volt :( ezt már szerintetek nem jóvá tenni?
2013. aug. 1. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, szerintem ezzel már nem igazán tudsz mit kezdeni, ha ilyen nyíltan megírtad neki...1 férfinak kell harcolnia a nőért, nem pedig fordítva a lánynak másznia a srác után!
2013. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszitek vad idegen az illető? pedig nem a melletünklevő osztályba ját és az elosztások szerint 2 szekrényel van messzeb a övő szóval minden egy nap látom
2013. aug. 1. 19:41
 9/12 anonim ***** válasza:
ismét a 2. vagyok :) attól,h. minden nap látod még idegen marad hiszen csak látásból ismered, az pedig még nem ismerettség akárhogy is nézzük :)
2013. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igaz köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 1. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!