Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet hogy ha a lányt 3. randira elhívom bowlingozni akár a barátnőivel együtt is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A bowling jó, de miért akarod hívni a barátnőit?
2013. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, legalább a barátnőit is megismerheted és ők is téged :) Jó ötlet.
2013. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Legalább a többieket is megismered és ha nem jönne össze a randi akkor ott vannak a többiek :D
2013. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a baratnok maradjanak otthon. Nem jo otlet veluk egyutt randizni.
2013. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Majd akkor ismerd meg őket, ha már biztosabbak vagytok a lánnyal.
2013. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MRC31 ***** válasza:
Ha csak a lányt hívod meg akkor azt gondolja, hogy tényleg meg akarod ismerni, ha a barátnőit is hívod akkor meg azt, hogy csak haverkodni akarsz...
2013. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, csak ne hívd ezt randinak, hanem szimpla összeröffenésnek. Randira általában kettesben szoktak menni.
2013. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most udvarolni akarsz, vagy hülyét csinálni magadból? Épeszű csaj ilyet be nem vállalna, félne a többiek előtti beégéstől.
2013. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De legyen nálad annyi koton ahány nő megy.
2013. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!