Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az előnytelen külsejű emberek hogyan ellensúlyozhatják ezt a hibájukat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
sok pénzzel
2013. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öö jó személyiség? Ami szerintem sokkal fontosabb.. Inkább járnék egy csúnyával mint egy idiótával.
2013. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te így fogod [link]
2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fergeteges egyéniséggel:D
2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
plasztikai műtétekkel :)
2013. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt jó emberismerettel! A legfelszínesebb emberek kivételével szinte mindenkinek vannak gyengéi, amikkel le lehet venni a lábáról. Ismerni kell az erősségeit, a gyengeségeit, tudni kell, mit jó hangsúlyozni, mit nem mutatni. Öltözködés, frizura, ápoltság, rendezett külső, viszonylag normális alkat elérése. Önbizalom, kezdeményezőkészség, sajnos a megjátszott sokszor felismerhető. Kell egy kis lazaság, ne lássa a másik, hogy görcsölsz érte. A legtöbben jobban szeretik, ha úgy érzik, a másik szinte bárkit megkaphatna, de őket választotta, mintha azt látják, hogy a másik a kutyának sem kell és könyörög, hogy legyen valakije.
2013. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy nem vagyok a legszebb,de nem is a legrondább :D ha van egy jó csaj akkor én vicces szoktam lenni, azt mondják hogy ha valaki vicces akkor az minden külső hibákat eltakar :D
2013. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!