Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még okos, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még okos, kedves, ambiciózus, törekvő, megértő fiúk? Nem férfi, hanem egy 16-18 éves fiúk között vannak-e ilyenek, mert én még eggyel sem találkoztam?

Figyelt kérdés

Mindig csak az ilyen tipikus köcsögökkel randizok,akik isznak,cigiznek,bunkók.Pedig nem rossz helyen keresem őket.Ha meg találok egy ilyen fiút,akkor az meg nem akar barátnőt meg ilyen antiszociális.

16L



2013. aug. 16. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
azt olvastam először hogy "reggel még eggyel se találkoztam" :)
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Okos, kedves, ambiciózus, törekvő, megértő fiú vagyok és még 17 is szóval megfelelek az elvárásaidnak :D
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
"reggel még eggyel se találkoztam" jólvan :DD
2013. aug. 16. 12:15
 4/22 anonim ***** válasza:
Itt mindenki ilyen lesz. Valószínűleg már kaptál is vagy 6-8 privátot, hogy "én ilyen vagyok, küldj képet". Vagy, ha nem, majd fogsz. Természetesen én is ilyen vagyok és 18. Csak a rend kedvéért. :)
2013. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nem azt kértem h ilyen fiúk akkor írjanak,hanem vannak e még ilyenek.Ismertek e ilyet?Csak kíváncsi vagyok,és am nem kaptam 6-8 privátot:)
2013. aug. 16. 12:18
 6/22 Sir Sarcasm ***** válasza:
persze, hogy léteznek, buta kérdés
2013. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Vagyok.


Csak ronda:D

17/F

2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is találtam szerencse kellett...okos kedves jó a teste megértő jó indulatú! nem cigizik max.mértékkel sört iszik tudja hol a határ,gyengéd az ágyban,vannak céljai,ezermester megcsinál nekem mindent segít bármikor csak fütyülök egyet...szóval van ilyen,4. nyarunk együtt:) nagyon szeretem és cserébe én is megteszem,amit kér 18 éves
2013. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ambiciózus nem annyira,de amúgy igen.
2013. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem buta kérdés.Tudod ha valamiről hallottál,de még soha nem láttál olyat,van okod feltételezni h tán nem is létezik.

A szépség szubjektív dolog.Valaki szemében ő szép,valakijében meg ronda és most nyugodtan kiröhöghettek,de szerintem a belső fontosabb mint a külső.

2013. aug. 16. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!