Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kicsalogatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kicsalogatni egy félénk pasit aki már többször neki indult az adott nő felé, de mindig elbátortalanodik? :D

Figyelt kérdés
Használható tippet légyszí fontos, mert már agyilag nem bírom, bár kötélből vannak az idegeim, de ez azért már sokkk:D
2013. aug. 17. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
te vagy a csaj?
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te vagy az a pasi, vagy haverod?
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok.
2013. aug. 17. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ha ennyire tudod, hogy a félénk pasi többször neked indult, de elbátortalanodik, akkor tehetnél te is valamit és akkor talán nem kéne a semmin idegeskedned
2013. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 Amit egy nőnek lehet, azt megtettem. De újabb ötletekre volna szükségem, mert kifogytam belőlük:D
2013. aug. 17. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Várj, eddig mi mindent tettél meg egy esetleges kapcsolat érdekében?
2013. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
7 Amit finoman egy nőnek meglehet tenni, azt megtettem. Vette is a lapot, el is indult felém, csak mindig elbátortalanodik:D
2013. aug. 18. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat nem írnál? Mert aztán az is lehet, hogy csak baráti kedveskedésnek fogja fel azt, amit te úgy nevezel, mint amit egy nő finoman megtehet. :-D
2013. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 Mit lehet konkrétumot irni, amikor nem barátilag ad lehetőséget a másik, hanem mint férfi-nő?:D
2013. aug. 19. 09:55
 10/10 anonim válasza:
Pl csókold meg Te, biztosan megtörik a jég... :)
2013. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!