Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy tőlem 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy tőlem 2 évvel idősebb lány (27). Nemtudom, megérné-e bepróbálkozni nála? (Alul folyt. )

Figyelt kérdés

Az a leányzó sokkal sikeresebb nálam, meg karrierista. Még autója is van és vezetői állása. No meg még anno bepróbálkoztam a hugánál is, ami nem jött össze, sőőt elég negatívan jött össze :S

Én meg egyszerű dolgozó vagyok egy üzemben és term. nincs autóm se lakásom. A lány nagyon komolynak látszik. Vallásos és több éve nincs kapcsolata. Ezt el is fogadom semmi kivetnivalót nem látok. De az tök gáz lenne ha besülnék, ezért nem merek lépni. Főleg, hogy a tesójának van már rólam 1 fajta véleménye. Ti hogy állnátok ezzel?


2013. aug. 18. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, nem nyerhetsz...
2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány, nem fog kiakadni azon hogy te gyári melós vagy. De miután a lányok többsége elég defektes, így csak sok szerencsét tudok kívánni.
2013. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!