Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » . Szingli lányok. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Szingli lányok. Miért alakult így? Miért vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem találok egy olyan kis bolond srácot, mint én, aki minden jó kis kalandban benne van
2013. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl komolytalanok a korban hozzám illő fiúk..18L
2013. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért alakult így? - Nem tudom. A netes ismerkedést nem szeretem (bár próbáltam), élőben pedig még soha nem szólított meg senki illetve nem kezdeményezett senki. Ennek ellenére volt olyan, hogy én vettem kezembe a dolgokat, de vagy nem is adtak esélyt, vagy volt az illetőnek barátnője.


Miért vagytok egyedül? - Egyszerűen nincs senki akit érdekelnék... Pedig az igényeim nem hatalmasak.

2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm lányok. Tök jó olvasni ezt. Így legalább nem érzem úgy hogy csak én vagyok egyedűl, és csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy nem találok egy rendes társat. Köszönöm. :)
2013. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki kell, annak nem kellek, akinek én kellek, az nekem nem kell...
2013. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es: Mit értesz korban hozzád illő fiúk alatt? Nem mindenki egyformán komolytalan, illetve erre van az "idősebb" korosztály is (nyilván nem 40 évesekre gondoltam)
2013. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok még hozzá :D
2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert jelenleg jol erzem magam egyedül es nem akarok szerelmes lenni.
2013. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!